Manchester United z nowym bukmacherem

Manchester United ogłosił dzisiaj wieloletnią globalną współpracę z MoPlay, nową rewolucyjną marką zakładów bukmacherskich i gier.

MoPlay obiecuje zapewnić swoim odbiorcom szybką, prostą, osobistą i bezpieczną obsługę, mającą na celu zapewnienie wrażeń jak nigdy dotąd.

MoPlay oferuje odważny, nowoczesny design stworzony z myślą o fanach sportów nowej generacji, a jego celem jest zapewnienie im bardziej rozrywkowego sposobu grania. Oferta MoPlay koncentruje się na doświadczeniach zakładów na żywo w momentach, które są najważniejsze w portfolio produktów sportowych, kasyn i gier.

Ta współpraca z Manchesterem United, najbardziej znanym na świecie klubem piłkarskim, sprawi, że obydwie strony stworzą ekskluzywne treści współpracy dla fanów, a także zaangażują się w innowacyjne wspólne działania promujące markę na całym świecie.

Dyrektor generalny MoPlay, Juergen Reutter, skomentował nowe partnerstwo: :

„Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy współpracować z tak znanym klubem na świecie jakim jest Manchester United. Angażowanie się w tak prestiżowe partnerstwo, tak szybko po naszym powstaniu pokaże, że jesteśmy godni zaufania. Wchodząc w pierwsze etapy naszej podróży, naszą ambicją jest stworzenie tak udanej dynastii, z której słynie Manchester United.

Z niecierpliwością oczekujemy ścisłej współpracy z ogromnym talentem klubowym – ze wszystkich obszarów organizacji, zarówno na boisku, jak i poza nim – w celu nagradzania pasji fanów i dostarczania im lepszych doświadczeń z zakładów na całym świecie. Naszą dewizą jest #MoveOnUp, a naszym celem jest urzeczywistnienie tego etosu, wraz z zespołem, na nadchodzące sezony. ” „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa