Manchester United-Manchester City, 24 kwiecień, godzina 21:00

Fantastycznie zapowiada się dzisiejsze spotkanie derbowe, w którym walczący o TOP4 Manchester United zagra na Old Trafford z głównym kandydatem do mistrzostwa – Manchesterem City.

„Czerwone Diabły” do 4 miejsca tracą 3 punkty i myśląc o awansie do Ligi Mistrzów muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. United w ostatnich 8 spotkaniach biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki przegrał aż 6-krotnie (przed trzema dniami ulegli Evertonowi aż 4:0).
„The Citizens” aktualinie zajmują drugie miejsce w tabeli tracąc 2 punkty do Liverpoolu, który w tej kolejce rozegrał już swoje spotkanie. Strata punktów może oznaczać pożegnanie się z szansami na obronę mistrzostwa. Po odpadnięciu w ćwierćfinale z LM wygranie Premier League jest koniecznością, żeby sezon nie zakończył się klęską. City wygrało 10 kolejnych ligowych meczów i to oni będą faworytami dzisiejszego spotkania.

Będą to 160 derby Manchesteru. Lepszy bilans ma United, który wygrał 62 spotkania, 51 zakończyły się remisem i 46-krotnie wygrywali piłkarze Manchesteru City. Stawiam na City z handicapem, po kursie 2,25.

TYPER: Maciej Wasilewski z Fortuna

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa