LVBET.pl liderem serwisów bukmacherskich

Wśród serwisów bukmacherskich najwięcej użytkowników miał w czerwcu LVBET.pl, a najwięcej odsłon i najdłuższy średni czas korzystania przez internautów zanotowały STS.pl i eFortuna.pl. Polskie witryny osiągnęły duże wzrosty odwiedzalności, natomiast po zmianach prawnych zmarginalizowane zostały globalne platformy, m.in. Bet365.com i Bet-at-home.com.

W czerwcu br. LVBET.pl odwiedziło 2,25 mln realnych użytkowników, czyli 8,26 proc. wszystkich polskich internautów. Wykonali oni na stronie 7,9 mln odsłon, a każdy spędził na niej przeciętnie 3 minuty i 45 sekund – pokazują wyniki badania Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl.

Za to STS.pl i eFortuna.pl, mając odpowiednio 1,2 mln i 999 tys. użytkowników, czyli ok. dwa razy mniej niż LVBET.pl, zanotowały wielokrotnie więcej odsłon i dłuższy średni czas korzystania przez użytkownika. Na STS.pl internauci wykonali 37,94 mln odsłon, a każdy spędził na stronie przeciętnie 46 minut i 33 sekundy, a eFortuna.pl miała 33,16 mln odsłon oraz 49 minut i 28 sekund średniego czasu korzystania.

Z kolei Totolotek.pl zanotował 248,7 tys. użytkowników, 6,15 mln odsłon oraz 31 minut i 15 sekund średniego czasu spędzonego przez internautę. Poza zestawieniem znalazły się serwisy innych firm bukmacherskich działających w Polsce, m.in. eToto.pl, i iFotbet.pl.

Dla bukmacherów czerwiec był bardzo ważnym miesiącem z uwagi na piłkarskie mistrzostwa świata. Dlatego niektóre firmy oprócz standardowych reklam produktowych w internecie i sponsoringu sportu realizowały kampanie bardziej wizerunkowe.

Całość czytaj na: wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa