LVBet i forBET o nowych umowach sponsoringowych

forbet_lvbet

Ostatnie dni przyniosły kolejne umowy sponsoringowe firm bukmacherskich z polskimi podmiotami sportowymi. STS związał się z Cracovią i Górnikiem Łęczna, natomiast  LVbet podpisał umowy sponsorskie z Wisłą Kraków, Wisłą Płock i Arką Gdynia. Tym samym jedynym klubem w Ekstraklasie bez umowy z bukmacherem jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza, jednak podczas ostatniego domowego meczu klubu na bandach pojawiło się logo LVBet.

Podjęliśmy decyzję o związaniu się z klubami Ekstraklasy albowiem naszym celem, poza prowadzeniem legalnej działalności gospodarczej, jest promowanie i wspieranie polskiego sportu – komentuje dla goal.pl Rafał Wójtowicz, prezes LVbet.

– Często natomiast jesteśmy w tym zakresie pomijani w artykułach wymieniających polskich legalnych bukmacherów. Mamy nadzieję, że obecność naszej firmy przy tak dużych markach jak Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, czy też Widzew Łódź, którego również jesteśmy sponsorem, pozwolą nam to zmienić i dotrzeć do świadomości Polaków. Obecne umowy kończą się wraz z końcem obecnego sezonu, ale już rozmawiamy o opcjach ich przedłużenia na kolejny. Mamy nadzieję, że uda nam się porozumieć z każdym klubem – dodaje.

forBET zadziała lokalnie

Z siedmioma klubami Ekstraklasy współpracuje STS, który w ostatnich dniach przedłużył umowę z Górnikiem Łęczna (do końca sezonu). Cztery zespoły ma w swoim obozie – LVbet, a dwa – Totolotek. Z jednym związały się za to Fortuna, etoto i Milenium. Tylko jeden licencjonowany bukmacher – forBET – „nie ma klubu w Ekstraklasie”, ale wynika to z dotychczasowej polityki firmy.

Ideą mecenatu sportowego forBET jest wspieranie polskiego sportu nie tylko w ramach najwyższych klas rozgrywkowych jak PlusLiga, ale przede wszystkim na poziomie rozgrywek lokalnych – wyjaśnia Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w forBET. – Obecnie prowadzimy rozmowy z różnymi podmiotami, także z klubami piłkarskimi z niższych lig. Nie przesądzam jeszcze sprawy, ale być może podpiszemy kolejną umowę sponsorską z klubem piłkarskim – zapowiada.

Wróble ćwierkają, że w najbliższych dniach będziemy świadkami podpisania kolejnej ważnej dla polskiego sportu umowy sponsoringowej. My już wiemy o kogo chodzi, ale nasi czytelnicy muszą jeszcze kilka dni poczekać na oficjalne ogłoszenie tej współpracy…

Źródło: własne/goal.pl

bonus-w-forbet-50-do-600 (1)

1 thought on “LVBet i forBET o nowych umowach sponsoringowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.