LV BET sponsorem Piasta Gliwice

Firma LVBET została oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice. Umowa pomiędzy legalnym polskim bukmacherem a klubem będzie obowiązywać przez dwa lata.

W ramach umowy firma LVBET będzie widoczna na stadionie, stronie www oraz w mediach społecznościowych klubu. Nowy sponsor Piasta Gliwice zaangażuje się również w akcje skierowane do kibiców klubu. Można mieć pewność, że wszyscy fani Piasta zostaną docenieni.
Chcemy coraz bardziej rozwijać naszą markę oraz aktywnie brać udział w rozwoju polskiego sportu. Sponsorowanie klubu takiego jak Piast, niesie ze sobą wiele korzyści dla obu stron. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo owocna współpraca. Życzymy Piastowi jak najlepszych wyników sportowych w tym sezonie – powiedział Michał Jasiński, Country Manager LVBET.
Zadowolenia z pozyskania nowego sponsora klubu nie ukrywał również prezesa Piasta Gliwice.
Cieszymy się ze związania się umową z firmą LVBET, która jest dynamicznie rozwijająca się marką na rynku bukmacherskim. Wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego sponsora uda nam się zrealizować ciekawe projekty skierowane do kibiców, a sam klub będzie osiągał sukcesy na polu sportowym – powiedział Paweł Żelem.

Kwota kontraktu zawarta w umowie pozostaje tajemnicą handlową. Zasili jednak w całości budżet klubu na nowy sezon.

LVbet - Sponsor Serwisu - 728x90

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *