Łukasz Podolski ambasadorem Totolotka

Łukasz Podolski, były reprezentant Niemiec w piłce nożnej, został nowym ambasadorem marki bukmacherskiej w Polsce. Urodzony w Gliwicach, zawodnik Vissel Kobe, będzie twarzą Totolotka.

Podolski to złoty medalista piłkarskich mistrzostwa świata w Brazylii, a także rekordzista pod względem najszybciej strzelonej bramki dla kadry Niemiec w historii.

Łukasz Podolski jest już ambasadorem niemieckiej marki XTiP, która podobnie jak Totolotek należy do hazardowego potentata – grupy Gauselmann.

Były piłkarz Bayernu, FC Koln, Arsenalu czy Interu na razie nie pojawi się na boiskach ekstraklasy z Górnikiem Zabrze, z którym był łączony, niemniej będzie widoczny na bilbordach i stronie polskiego bukmachera.

Podolski ma promować markę zapewniającą graczom zawieranie zakładów niezależnie od tego, czy korzystają z urządzenia mobilnego, komputera czy terminali samoobsługowych w punktach stacjonarnych.

– Rozpoczynamy współpracę ze sprawdzonym i zaangażowanym partnerem, którego sukcesy sportowe będą dla nas inspiracją i motorem napędowym. Przeprowadzone przez nas badania pokazują, że Łukasz ma wśród naszej grupy docelowej niesamowicie rozpoznawalną twarz i nazwisko, a przy tym budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia  – mówi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Marketingu w Totolotku.

Totolotek po transformacji dokonał wielu zmian w systemach sprzedaży, stawiając głównie na ofertę zakładów na żywo. Trwa także zmiana wizerunkowa punktów naziemnych, w których klienci mogą korzystać z terminali samoobsługowych. Kolejne placówki przechodzą remonty, które całkowicie zmieniają ich archaiczny wygląd. Totolotek jest również sponsorem rozgrywek o Puchar Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *