Loteria Świąteczna – w puli aż 200 000 PLN!

Zapisanie się do Świątecznej Loterii forBET, to okazja do zgarnięcia sporej gotówki. Każdy kupon zagrany za minimum 25 PLN to okazja do wygranej.

Stawiając w forBET, każdy Twój kupon z minimalną stawką 25 PLN bierze udział w jednym z czterech losowań pośrednich oraz w losowaniu finałowym. Pula nagród to aż 200 000 PLN. Tylko dla uczestników loterii czekają specjalne promocje, które nie będą dostępne dla innych graczy. Dodatkowo w niektóre dni będzie możliwość uzyskania podwójnej liczby losów za każdy kupon.

Wystarczy zapisać się na stronie startowej loterii i zagrać kupon ze stawką minimum 25 złotych. Każda wielokrotność 25 PLN to kolejne losy do loterii. Stawki poniżej 25 PLN nie sumują się.

W loterii forBET zaplanowane zostały cztery losowania pośrednie. By wziąć w nich udział, należy zagrać minimum jeden kupon zgodnie z warunkami we wskazanym dla danego losowania okresie. Żeby wziąć udział we wszystkich losowaniach pośrednich, należy zagrać kupony w każdym wskazanym okresie. Dodatkowo każdy los zebrany w okresie loterii weźmie udział w wielkim finałowym losowaniu!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.