ŁKS rozstanie się z forBET?

W związku z nieuchronnym spadkiem drużyny Rycerzy Wiosny do Fortuna 1. Ligi, istnieje duże ryzyko, że Łódzki KS straci także głównego sponsora.

Legalny bukmacher forBET może zdecydować się na porzucenie sponsoringu ekipy ŁKS-u jeśli ta spadnie do 1. Ligi. Prawdopodobnie zastanawiacie się jaki może być powód takiego obrotu sprawy? Przecież forBET współpracuje z łódzką drużyną od wielu lat na wielu płaszczyznach rozgrywkowych, a w ubiegłym sezonie jeszcze występował w pierwszej lidze z szyldem bukmachera a trykotach.

Wygląda jednak na to, że pierwsza liga i forBET to konflikt interesów. Nie, żeby dotyczył bukmachera chcącego promować się tylko w Ekstraklasie. Chodzi bardziej o to, że sponsorem tytularnym pierwszej ligi polskiej w piłce nożnej jest rynkowy konkurent forBET-u, czyli firma Fortuna.

Co za tym idzie? Wszelkie najlepsze miejsca reklamowe na stadionach, sieci itd. występują z logo Fortuny, zatem dla forBET mogłoby pozostać zbyt mało miejsca na reklamę. Ponadto, w grę wchodzą także koszty. Od wielu lat wiadomo, że forBET bardzo inteligentnie wybiera miejsce swojej prezentacji w świecie sportu. Nie jest to firma, która dysponuje workiem pieniędzy i wrzuca swoje logo gdzie tylko popadnie, nie zważając na cenę. Pod tym względem dział marketingu forBET jest bardzo wydajny i strasznie kreatywny. Co więcej, znają wartość każdego przedsięwzięcia. W związku z tym drugoplanowa rola w spektaklu Fortuny raczej nie będzie wchodziła w grę, zwłaszcza przy obecnie panujących stawkach.

Którą z drużyn Ekstraklasy zatem obejmie forBET swoim patronatem?

Czytaj także: ŁKS powraca z bukmacherem

About Author

1 thought on “ŁKS rozstanie się z forBET?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *