ŁKS i forBET liczą na awans i długą współpracę

Po rundzie jesiennej, ŁKS prowadzi w tabeli III ligi i jest na najlepszej drodze do wywalczenia awansu. Ma to być kolejny krok na drodze do odbudowania pozycji łódzkiego klubu, który ma na koncie m.in. dwa Mistrzostwa Polski.  Na taki scenariusz liczą też przedstawiciele forBET, legalnego polskiego bukmachera, który od października jest sponsorem ŁKS.

– Umowa ta została podpisana do końca obecnego sezonu z możliwością jej przedłużenia – mówi w rozmowie z goal.pl Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w forBET. – Ma ona dwojaki charakter. Po pierwsze ŁKS na podstawie zapisów kontraktu sponsorskiego ma zagwarantowany stały, comiesięczny przychód. Z drugiej strony w umowie zostały przewidziane premie związane z aktywnością łódzkich kibiców w naszym serwisie – dodaje.

Kibiców „Rycerzy Wiosny” z pewnością interesuje czy w umowie klubu ze sponsorem jest przewidziana premia dla ŁKS za wywalczenie awansu?

– W obecnej umowie nie mamy takich zapisów – odpowiada Piotr Sienkiewicz.Jednak nasze zaangażowanie w promocję polskiego sportu nie jest przypadkowe stąd naturalną koleją rzeczy po awansie ŁKS-u na kolejny szczebel rozgrywek jest podpisanie nowego kontraktu oraz zwiększenie kwoty bazowej – przewiduje.

Na dłuższą współpracę liczą także przedstawiciele klubu.

– Każde partnerstwo  musi posiadać jasno zdefiniowanie cele. Cele działalności partnerstwa muszą zostać zorganizowane według hierarchii. Na jej szczycie znajduje się cel główny (strategiczny). Dla ŁKS celem jest powrót do elity piłkarskiej a dla forBET-u ugruntowanie pozycji wśród legalnie działających bukmacherów. Oba podmioty są na początku tej drogi. Wspólnie mogą osiągnąć cel. ŁKS jest bardzo zadowolony z nawiązania współpracy z forBET-em i liczymy na jej kontynuację – komentuje dla goal.pl Dariusz Lis, dyrektor ŁKS.

Wiosną na stadionie ŁKS pojawią się hostessy forBET-u, a kibice mogą liczyć na różnego rodzaju konkursy.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli przygotować również specjalne wydarzenie na mecz, który przesądzi o awansie ŁKS-u do II ligi – zapowiada Piotr Sienkiewicz.

Źródło: goal.pl

bonus-w-forbet-50-do-600 (1)

About Author

2 thoughts on “ŁKS i forBET liczą na awans i długą współpracę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *