Licencja niemieckiego regulatora dla Betway

Globalna firma bukmacherska i hazardowa Betway z przyjemnością informuje, że otrzymała licencję na zakłady sportowe w Niemczech.

Organ regulacyjny wydał licencję Betway w dniu 9 marca 2021 roku, umożliwiając wiodącemu bukmacherowi online oferowanie produktów bukmacherskich online klientom w całych Niemczech.

Wraz z rosnącą obecnością w Niemczech i udanymi partnerstwami z drużynami Bundesligi SV Werder Bremen, Hertha BSC i VfB Stuttgart, ogłoszenie to umacnia pozycję firmy jako jednego z wiodących operatorów na rynku.

Anthony Werkman, CEO Betway, powiedział:

„Z radością ogłaszamy, że Betway otrzymało licencję na zakłady sportowe od Rady Regionalnej w Darmstadt. Jako wiodąca regulowana firma oferująca zakłady i gry online zapewnia nam to przejrzystość i bezpieczeństwo, które umacniają naszą pozycję jako odpowiedzialnego dostawcy gier na rynku niemieckim.

Z niecierpliwością czekamy na realizację naszego zobowiązania wobec naszych niemieckich klientów, oferując im niezrównane możliwości zakładów sportowych online w bezpiecznym, uczciwym i odpowiedzialnym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.