Legia i Fortuna razem na kolejne 3 lata

FORTUNA zakłady bukmacherskie przez kolejne trzy lata będzie Sponsorem Głównym Legii Warszawa, a logo firmy pozostanie stałym elementem klubowych koszulek meczowych przez cały czas obowiązywania umowy.

Przedłużenie umowy sponsorskiej to dla nas jeden z najważniejszych biznesowych momentów, bowiem dowodzi on nie tylko słuszności pierwotnej decyzji o podjęciu współpracy, lecz także pokazuje, że obie strony osiągają dzięki niej wymierne korzyści – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Nowa umowa została podpisana na trzy lata i zacznie obowiązywać od dnia 1 stycznia 2017 roku. Poprzedni kontrakt sponsorski pomiędzy FORTUNA zakłady bukmacherskie oraz Legią Warszawa wszedł w życie 1 stycznia 2014 roku.

Pamiętam, że gdy wówczas podpisywaliśmy umowę wyrażałem nadzieję, że współpraca przyczyni się do dynamicznego rozwoju biznesowego obu podmiotów oraz że z logotypem nowego sponsora na koszulkach sięgniemy po wspaniałe sukcesy. Pamiętam także, że przedstawiciele firmy FORTUNA zakłady bukmacherskie wyrażali nadzieję, że dzięki naszej współpracy Legia Warszawa awansuje do wymarzonej Ligi Mistrzów UEFA. To ogromna satysfakcja – spojrzeć za siebie i stwierdzić, że udało nam się to wszystko razem osiągnąć – mówi Szumielewicz.

Cieszy nas, że pozostajemy Sponsorem Głównym Legii Warszawa na najbliższe lata. Dotychczasowa współpraca przyniosła obu stronom wymierne korzyści. Ostatnie trzy lata były dla Legii okresem pełnym mistrzowskich sukcesów, a dla zakładów bukmacherskich FORTUNA ten czas, to ugruntowanie czołowej pozycji na polskim rynku bukmacherskim. Bez współpracy z Legią tego celu nie bylibyśmy w stanie osiągnąć. Przedłużenie umowy oznacza dla obu stron perspektywę dalszego rozwoju. Pragniemy wspierać Legię Warszawa na drodze ku jej kolejnym sportowym sukcesom i być ich integralną częścią – mówi Leszek Haba, Head of Marketing PL w FORTUNIE zakłady bukmacherskie.

W ramach nowego kontraktu sponsorskiego logotyp FORTUNA zakłady bukmacherskie nadal będzie obecny na koszulkach meczowych Legii Warszawa oraz w przestrzeni stadionu przy Łazienkowskiej 3, a także na materiałach informacyjnych i promocyjnych Klubu. Dodatkowo Legia wraz ze Sponsorem Głównym planuje w najbliższym czasie dodatkowe atrakcje dla kibiców Mistrza Polski.

FORTUNA wspiera polski futbol pomimo tego, że obowiązujące w naszym kraju prawo regulujące kwestię zakładów wzajemnych i ich promowania mogłoby być zdecydowanie lepsze. Należy szczególnie docenić dalsze angażowanie się firmy w sponsoring polskiego sportu, gdyż pozwala nam on realizować marzenia o nawiązaniu walki z czołowymi klubami piłkarskimi Europie. Bez wsparcia ze strony naszego Sponsora Głównego nie byłoby to możliwe – podsumowuje wiceprezes Szumielewicz.

Źródło: legia.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.