Lech zagra z Zagłębiem z mistrzowskim logotypem na froncie koszulek

STS, sponsor strategiczny Lecha i największa polska firma bukmacherska, zdecydował na ostatni mecz sezonu 2021/2022 o zmianie swojego logo na froncie koszulek na specjalnie zaprojektowany napis z okazji zdobycia mistrzostwa Polski przez poznańską drużynę.

„Pomysł STS bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin” – mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.

Lech Poznań po derbowej wygranej z Wartą zapewnił sobie 8. mistrzostwo Polski w historii. Przypadło na rok, w którym klub świętuje 100-lecie powstania. 21 maja Kolejorz rozegra na własnym stadionie ostatni mecz sezonu, a jego przeciwnikiem będzie Zagłębie Lubin. Z tej okazji STS, sponsor strategiczny, zaproponował zmianę swojego logotypu na koszulkach meczowych. W jego miejsce pojawi się specjalnie zaprojektowany napis. To wyjątkowa inicjatywa, gdyż do tej pory w polskiej lidze żaden ze sponsorów nie zdecydował się na taki krok.

„Działalność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Dlatego też wyszliśmy z inicjatywą, by na ostatni mecz w sezonie logo STS na koszulkach Lecha zastąpiło specjalne hasło z okazji zdobytego mistrzostwa. Chcemy w ten wyjątkowy sposób wspólnie świętować ten sukces”

– mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

„STS to nasz wieloletni sponsor i sprawdzony partner. Dlatego ich pomysł bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin. Chcę podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy podejmujemy razem tego typu działania. Podobnie było w przypadku rocznicowych koszulek retro, w których zagraliśmy w dniu setnych urodzin klubu, a na ich froncie nie było tego dnia logo naszego sponsora. Przed meczem z Zagłębiem firma Mateusza Juroszka zgodziła się również kolejny raz na zdjęcie swojej reklamy z trybuny po to by więcej kibiców Lecha mogło uczestniczyć we wspólnym świętowaniu mistrzostwa Polski. Bardzo za to dziękujemy. Jesteśmy zadowoleni, że ten tytuł, podobnie jak poprzednie mistrzostwo wywalczyliśmy z logo STS na naszych strojach”

– podkreśla Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań.

Część z limitowanych, mistrzowskich koszulek będzie dostępna dla kibiców w licytacji charytatywnej i w konkursach zorganizowanych przez sponsora strategicznego Lecha.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. W ciągu minionych 9 lat współpracy z klubem z Poznania bukmacher przeprowadził szereg unikatowych projektów jak np. umożliwienie kibicom podjęcia decyzji, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligi Europy z FC Basel. STS – wspólnie z kibicami i Lechem Poznań – zrealizował i wsparł również takie projekty, jak oglądanie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy umieszczenie logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *