Lech – Legia: Ligowy klasyk na remis?

Już 3 kolejki pozostały do zakończenia rundy zasadniczej Ekstraklasy w sezonie 2016/17. Trwa więc zacięta walka o zajęcie miejsca w pierwszej ósemce, która to po podziale punktów, w ostatnich siedmiu spotkaniach rozstrzygnie między sobą kwestie mistrzostwa Polski. Dobrą pozycję wyjściową chcą sobie zapewnić zespoły ze ścisłej czołówki tabeli. Tym bardziej mecz między Lechem Poznań a Legią Warszawa, który odbędzie się w ten weekend, zapowiada się interesująco. Jak to spotkanie typują Klienci Fortuny?

Trzeba przyznać, że rzadko spotkanie z udziałem Legii Warszawa jest procentowo typowane przez graczy tak, jak w tym wypadku. Zarówno na zwycięstwo Legii jak i Lecha bukmacherzy dają po 35% szans. W przypadku graczy Fortuny delikatnym faworytem tego spotkania jest zespół prowadzony przez Jacka Magierę. Na wygraną aktualnych mistrzów Polski stawia 57,8% graczy. Zwycięstwo Lecha typuje 25,7% Klientów.

Interesująca jest pewność typerów co do strzelenia bramki przez Legię w Poznaniu. Do tej pory nikt nie postawił pieniędzy na to, że „Wojskowi” nie strzelą bramki. Ponadto, tylko jeden procent obstawiających zakład powyżej/poniżej 3,5 bramki twierdzi, że w tym meczu padnie więcej niż 3 bramki.

Co więcej? Tego można dowiedzieć się z poniższej infografiki:

 Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.