League Championship, Leeds – Derby, 15 maja 2019, godzina 20:45

Drużyna Derby zmarnowała prawdopodobnie jedyną szansę na doprowadzenie remisu, w spotkaniu, które odbywało się pod ich kontrolą, przegrywając ostatecznie 0:1 z drużyną Leeds, na własnym stadionie.

Derby byli bez zwycięstwa w dziewięciu z ostatnich dziesięciu meczy wyjazdowych i stracili dwa lub więcej goli w czterech z ostatnich sześciu. Leeds natomiast wygrało dziesięć z ostatnich piętnastu spotkań u siebie i zdobywali bramki w 18 z 20 ostatnich zdarzeń.

Co ważne, piłkarze Leeds będą mieli przewagę mentalną w tym spotkaniu z dwóch powodów. Po pierwsze – wygrali pierwszy mecz, mimo że grali na wyjeździe. Dwa – zespół zachował czyste konto wraz ze zwycięstwem. Teraz Derby musi wspiąć się na wyżyny umiejętności, aby wygrać tą konfrontację. Są narażeni na niebezpieczeństwo grając z dala od domu, podczas gdy Leeds znajduje się w ich ulubionym otoczeniu.

Dodatkowo, Leeds miało pecha ostatecznie nie kwalifikując się bezpośrednio do Premier League, natomiast Derby można uznać za szczęśliwców, w związku z ich kwalifikacją do play-offów.

Typ:

„1” – @1.68

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa