Ladbrokes testuje nowy system wynagradzania, ma wejść w grudniu

Ladbrokes chce wejść na rynek z nową formą nagradzania i rywalizacji zwaną „grywalizacją”, która polega na osiąganiu kolejnych etapów przez gracza. Firma twierdzi, że ta oferta będzie pierwszym takim pomysłem w Wielkiej Brytanii.

Operator powiedział, że w pełni uruchomi swoją koncepcję „Ladbrokes Life Adventure” już w grudniu po okresie testów mających trwać cały listopad.

Ladbrokes mówi, że jego klienci grający w kasynie w takie gry jak blackjack będą zbierali żetony, które następnie bedą wymieniane na zdrapki, a każda z nich będzie gwarantować nagrodę pieniężną.

Firma dodała, że ​​wszystko jest na dobrej drodze aby wdrożyć taki system wynagrodzeń do całej gamy produktów jakie oferuje w tym zakłady sportowe, bingo i poker.

Pablo Grunbaum, dyrektor operacyjny w Ladbrokes Digital, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że uruchomimy Ladbrokes Life Adventure jeszcze tej zimy. Nasz nowy system nagradzania jest najbardziej innowacyjny i ambitny z dostępnych w branży gier. Już czekamy na wprowadzenie go we wszystkich naszych produktach.”