Ladbrokes oficjalnym partnerem FA, Betfair z Arsenalem

Operator zakładów sportowych Ladbrokes stał się oficjalnym partnerem angielskiej federacji piłkarskiej (FA). Umowa, która zacznie obowiązywać w sierpniu obejmuje nie tylko działania w obszarze ligi angielskiej, ale również reprezentację Anglii i FA Cup. W ramach partnerstwa Ladbrokes otrzyma również prawo do oferowania zakładów na stadionie Wembley.

Według Jima Millena, CEO bukmachera piłka nożna jest niemalże „Świętym Graalem” sponsoringu sportowego:

„Jesteśmy absolutnie zachwyceni , że zagwarantowaliśmy sobie ekskluzywne prawa sponsoringowe, dzięki czemu marka Ladbrokes znajdzie się w centrum wydarzeń związanych z tą piękną grą. Kiedy w zeszłym roku zostałem CEO plan marketingowy zakładał zwiększenie wydatków w miejscach, gdzie nasi użytkownicy są szczególnie zaangażowani. Znalezienie się w samym sercu świata futbolu realizujemy tą strategię.”

Betfair oficjalnym partnerem bukmacherskim Arsenalu

Londyński klub przedłużył obowiązującą umowę z firmą bukmacherską Betfair. Marka oferująca jedną z najpopularniejszych giełd zakładów wzajemnych będzie oficjalnym partnerem bukmacherskim do 2019 roku. Betfair zwiąże się z Arsenalem na rynku brytyjskim, europejskim oraz Ameryki Południowej i Środkowej.

Warunki współpracy zawierają m.in. ekspozycję marki na Emirates Stadium oraz szeroki pakiet hospitality. Bukmacher otrzyma również dostęp do wizerunki piłkarzy w kampaniach marketingowych i promocyjnych.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.