Kto zagra główną rolę w serialu Wiedźmin? Obstawiaj z LVBET

Wiedźmin

Kto zostanie serialowym Wiedźminem w nadchodzącej produkcji od Netflixa? Z pewnością macie swoje typy, wasi znajomi również. Niestety, na obecny moment odtwórca roli Geralta nadal nie jest znany.

Tuż po ogłoszeniu serialu od Netflix pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących obsady. Netflix nie musi się śpieszyć z prezentacją tak ważnych informacji, ponieważ „nutka tajemniczości” sprawia, że o produkcji wciąż jest głośno.

Temat postanowił podchwycić polski portal bukmacherski LVBET otwierając zakład, w którym celem jest wytypowanie właśnie aktora, który zagra Geralta. Największym faworytem tego legalnego bukmachera jest Mike Mikkelsen (Hannibal Lecter z serialu Hannibal), a jego kurs to 3,50. Najwyższą stawką może poszczycić się Polak – Tomasz Karolak. Kurs na niego wynosi 999.00.

Wiele osób zadaje sobie pytanie: czy serialowy Wiedźmin będzie po polsku, lub czy będzie kręcony w Polsce? Oficjalnych informacji w tym temacie nie ma, jednak w realizacji filmu, który planował Tomek Bagiński, mieli brać udział anglojęzyczni aktorzy. Sam reżyser podkreślał wtedy również, że bardzo chciałby kręcić w Polsce:

[quote style=”1″ author=””]Chodzi o piękne przestrzenie, o przyrodę, o te miejsca, z których ja sam się wywodzę, a pochodzę z Podlasia. Mamy w Polsce miejsca, które są niesamowite i absolutnie unikalne na skalę światową, a filmowo nie są wykorzystane[/quote]

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *