Kto wygra Eurowizję?

Już 14 maja czeka nas finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Dla wszystkich miłośników muzycznych emocje zaczną się już jednak w najbliższy wtorek, kiedy to będzie miał miejsce pierwszy półfinał. Dwa dni później odbędzie się druga tura eliminacji, w której weźmie udział polski reprezentant Michał Szpak z piosenką „Color of your life”. Oczywiście dla nas istotniejsze są aspekty bukmacherskie tego konkursu, nieprawdaż? Redakcja E-Playbet przybliży Wam ofertę poszczególnych bukmacherów i wskaże najciekawsze zakłady na tegoroczną Eurowizję. Oczywiście poradzimy również co należy obstawić, aby po najbliższym tygodniu być bogatszym o kilka stówek, a może nawet tysięcy…

Bezapelacyjnymi faworytami według wszystkich bukmacherów są reprezentanci Rosji i Francji. Na Sergey’a Lazareva wykonującego piosenkę „You Are the Only One” najwyższy kurs wynosi 3,00 (w Bet365) Jako głównych konkurentów dla naszych wschodnich sąsiadów eksperci upatrują Amira z utworem „You” (6,5 w Bet365) i Ukrainkę Jamalę z piosenką „1944” (5,00 w Unibet).

Taka sytuacja to okazja dla wszystkich łowców niespodzianek i wysokich kursów. Kto może zostać czarnym koniec tegorocznej Eurowizji i pokrzyżować szyki faworytom? Oto kilka propozycji od naszej redakcji wraz z wyjaśnieniem:

Australia @ 15,00 Rivalo

Egzotyczny, bo nieeuropejski uczestnik konkursu. Reprezentantką Dami Im z utworem „Sound Of Silence”. Piosenka na wysokim wokalnym poziomie idealnie wpisująca się w trendy muzyczne znajdujące się na czołowych miejscach list przebojów.

Armenia @ 29,00 Sportingbet

Podczas głosowania dziennikarzy propozycja Ivety Mukuchyan pokonała faworyzowaną Rosję. Utwór o tytule „LoveWave” zyskał również uznanie wśród publiczności eurowizyjnej, a Armenia regularnie zajmuje wysokie miejsca w konkursie z uwagi na wsparcie polityczne.

Czechy @ 51,00 Bet365

Czechy reprezentuje Gabriela Gunčíková z balladą o tytule „I Stand”. Utwór zrobił furorę wśród dziennikarzy zgromadzonych w Sztokholmie wygrywając zdecydowanie w press-votingu w drugim dniu prób.

Jak ocenianie są szanse polskiego reprezentanta? Michał Szpak niewątpliwie znajduje się w słabszym, II półfinale, dzięki czemu powinien awansować do sobotniego finału. Jego szanse na zwycięstwo w całym konkursie są szacowane na 67,00 w Bwin, pierwszą dziesiątkę bukmacherzy wycenili na 6,00 (również w Bwin) a wspomniany awans do finału na 1,30 (Bwin).

Niestety dla graczy w tym roku bukmacherzy nie umożliwili łączenia zakładów na awanse poszczególnych krajów. Jedynym rozwiązaniem jest stworzenie kuponu z dwoma zdarzeniami dotyczącymi I i II półfinału. Taką opcję umożliwia m.in. Sportingbet i Bet-at-home. Jakie są zatem Wasze typy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.