Konkurs w BetX Polska

Jesteś fanem TS Podbeskidzie Bielsko-Biała? Dobrze obstawiasz mecze? Lubisz wybrać się ze znajomym na stadion, aby doświadczyć sportowych emocji? 😄 Jeśli tak, BetX ma coś dla Ciebie❗️

Weź udział w konkursie, aby zgarnąć 1 z 10 dwu-biletowych zestawów na mecz Podbeskidzia z Rakowem Częstochowa, dla siebie i swojego znajomego 🎫🎫

Zasady są proste:
👉 Polub stronę BetX Polska na Facebook’u, aby być na bieżąco z informacjami ze świata sportu oraz ofertą 👍
👉 Wytypuj dokładny wynik meczu Jagiellonia Białystok 🆚 TS Podbeskidzie wraz z minutą kiedy padnie pierwszy gol i wpisz go w komentarzu pod postem konkursowym ⚽️
👉 Oznacz również swojego znajomego w komentarzu, z którym dzielisz się pasją do sportu 🤝
Pierwsze 🔟 osób, które najbliżej trafi ze swoim typem i minutą pierwszej bramki, względem właściwego wyniku, otrzymają nagrodę 🤩

Warunkiem odbioru nagrody jest bycie zarejestrowanym użytkownikiem w serwisie ➡️ https://ebetx.pl/

Konkurs trwa do rozpoczęcia meczu Jagiellonia 🆚 Podbeskidzie tj. do godziny 18:00 dnia 11.09.2020. Zwycięzcy będą ogłoszeni do 72 godzin po zakończeniu meczu.