Kombodoładowanie

Skorzystaj z wyjątkowej promocji prezentowanej przez pzBUK – postaw zakład wielokrotny i zyskaj do 15% więcej!

Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów.

Dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu! Chcesz skorzystać z tej promocji – kliknij TUTAJ

Promocja “Kombodoładowanie” 

Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji Kombodoładowanie jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
2. Promocja Kombodoładowanie polega na zwiększeniu wygranej – dodatkowa wygrana – z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.
3. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny- 4%, 6-krotny – 5%, 7-10-krotny – 10%, 11-krotny i więcej – 15 %.
4. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 10 000 GBP.
5. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.2.
6. Kwota dodatkowych wygranych wynikających z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.
7. Promocja Kombodoładowanie jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe następujących lig piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.
8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji Kombodoładowanie.
9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych, nie są objęte promocją Kombodoładowanie.
10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją Kombodoładowanie.
11. Zakłady objęte promocją Cash out są wykluczone z promocji Kombodoładowanie.
12. Dodatkowe wygrane z promocji Kombodoładowanie dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.
13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie Pzbuk.pl ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji Kombodoładowanie.
14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji Kombodoładowanie w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.