Kolejne umowy z bukmacherami

Za krótką chwilę ciężko będzie znaleźć zespół piłkarski z topowej ligi europejskiej, który nie jest związany umową sponsorską z bukmacherem. Operatorzy żyją dzięki piłce nożnej i potrafią się hojnie odwdzięczyć.

Kolejne kontrakty w Premier League.

Trzy dni temu informowaliśmy, że mobilnym bukmacherem MoPlay został partnerem Manchesteru United, najpopularniejszego klubu piłkarskiego na świecie. Innowacyjny operator nie zamierzał zwalniać i podpisał umowę z kolejnym klubem Premier League. Od pierwszego meczu nowego sezonu logo mobilnego operator będzie eksponowane na rękawie koszulek Watfordu FC, gdzie zastąpią 138.com, inną firmę z branży hazardowej.

1xBet, czyli jeden z najczęściej odwiedzanych operatorów na świecie (w ostatnich rankingach pierwsza trójka pod względem odwiedzin, biorąc pod uwagę ponad 1000 rynków) został sponsorem beniaminka Premier League Cardiff City FC.

La Liga całą w bukmacherach.

Sevilla związała się dwuletnią umową z Betfair. Operator będzie widoczny na lewy rękawie strojów zespołu z Andaluzji oraz zestawie szkoleniowym tego klubu. W bogatym portfolio Betfair znajduje się już m.in. mistrz Hiszpanii – FC Barcelona, mistrz Włoch – Juventus czy londyński Arsenal.

Filipiński partner Interu Mediola.

LeTou  – firma specjalizująca się w zakładach sportowych i grach kasynowych ogłosiła zawarcie umowy partnerskiej z gigantami Serie A Interem Mediolan.

Filipińska spółka stanie się oficjalnym regionalnym partnerem klubu. LeTou może wykorzystywać wizerunek i tożsamość Interu do swoich kampanii i promocji marki w Azji. Kontrakt został podpisany na okres jednego roku.

LeTou ma doświadczenie z europejskimi klubami piłkarskimi. Firma w przeszłości współpracowała z Swansea City.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa