Kiron Interactive podejmuje współpracę z Parimatch

Kiron Interactive rozpoczął współpracę z Parimatch po podpisaniu umowy na dostarczanie wirtualnych gier sportowych i gier liczbowych. Gracze odwiedzający witrynę Parimatch będą teraz mieli dostęp do portfolio gier dostawcy, w tym jego produktu piłkarskiego Goal, wyścigów konnych Dashing Derby i wyścigów chartów Platinum Hounds.

Integracja została ułatwiona dzięki autorskiemu, wielokanałowemu serwerowi gier zdalnych (RGS) firmy Kiron, BetMan, rozliczanym jako „rozwiązanie do obstawiania wirtualnych gier typu „pod klucz”, typu „plug-and-play”.

Platforma zakładów ze stałymi kursami umożliwia graczom obstawianie pełnego zestawu wirtualnych gier sportowych Kirona, zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

„Udostępnienie naszych treści za pośrednictwem Parimatch to fantastyczna okazja do zwiększenia naszej ekspozycji na kluczowych rynkach, a bezproblemowa integracja jest świadectwem mocy i elastyczności naszego BetMan RGS”

– powiedział Steven Spartinos, dyrektor naczelny Kirona.

„To doskonała współpraca, aby podkreślić siłę nie tylko naszych produktów, ale także naszych referencji w zakresie obsługi klienta, które pozostają naszymi absolutnymi priorytetami na szerszych rynkach globalnych, na których działamy”.

Ta wiadomość jest następstwem ekspansji Kirona na kilka głównych rynków regulowanych, obecnie dostarczających 49 gier i wariantów gier w ponad 60 krajach, podczas gdy dla Parimatch stanowi to dodatkowy skok w jego i tak już potężnej ofercie.

Komentując ich współpracę, Eugene Saveliev, szef działu produktów hazardowych w Parimatch Tech, powiedział:

„Jest dla nas ważne, aby oferować naszym klientom to, co najlepsze pod względem różnorodności i jakości treści i właśnie to zapewnia nam to partnerstwo. Produkty Kirona są dla nas odpowiednie i jesteśmy pewni, że będą wartościowym dodatkiem do szeregu rynków, których nasi gracze i obstawiający oczekują od Parimatch.”

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *