Kings – Bulls, 03/12, godz: 04:00, hala: Golden 1 Center

Chicago Bulls udają się w poniedziałek do Sacramento w Kalifornii, aby rozegrać mecz z Sacramento Kings w Golden 1 Center.

Bulls nie grają dobrze w tym sezonie, a obecnie mają serię trzech kolejnych porażek. Koszykarze z  Chicago przegrali ostatnio w Portland z tamtejszymi Trail Blazers, pozwalając na zdobycie 28 punktów ich gwieździe, Damianowi Lillardowi, a Carmelo Anthony zanotował double-double. Byki mają w tej chwili rekord 6-14, zajmując 12. miejsce na Konferencji Wschodniej. Chicago znajduje się w ostatniej piątce zdobywanych punktów na mecz, oraz ostatniej dziesiątce w zbiórkach i asystach w tym sezonie.

Kings wejdą w to spotkanie po zwycięstwie nad Denver Nuggets, dzięki 30 punktom Harrisona Barnesa i 21 punktom Buddy Hieldsa. Wygrana ta była niewątpliwie zaskoczeniem, gdyż w Sacramento nie zagrało dwóch ważnych zawodników. Bilans Królów w tym momencie to 8 wygranych i 10 porażek.

Królowie zagrają z Bykami nie tylko bez Bagleya, ale również bez Foxa i Trevora Arizy, co naprawdę zaszkodzi szansom na odniesienie sukcesu w tym starciu.

Typ:

„2(+5.5) – @1.86

Typer: PK

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *