Kindred z innowacyjnym produktem

Kindred Futures, ramię innowacyjne Kindred Group, wypuścił pierwszy w swoim rodzaju prototyp dla zakładów opartych na sterowaniu głosowym.

Prototyp jest zbudowany w partnerstwie z technologią start-up Artificial Solutions. Wykorzystuje ulepszony Google Action, aby ułatwić obstawianie za pomocą głosu w sześciu czołowych europejskich ligach piłkarskich. Zapewnia łatwą obsługę zakładów i może na nowo zdefiniować sposób, w jaki użytkownicy będą stawiać zakłady w przyszłości.

[quote style=”1″ author=””]”Google był dla nas świetną podstawą, ​​dysponował bogactwem danych z szerokiego zakresu tematów zrozumiałych dla rozpoznawania mowy. Ale mimo to nadal wymagało wielu godzin strojenia i treningu, aby budować rozpoznawalność niuansowej terminologii i zwrotów dotyczących zakładów „[/quote]mówi Michael Franklin, kierownik ds. produktów w Kindred Futures.

Prototyp powstał po 80 godzinach szeroko zakrojonych testów, podczas których wprowadzono ponad 9000 fraz bukmacherskich, aby dowiedzieć się, jakie są warunki zakładów i co zostało pominięte.

[quote style=”1″ author=””]”Rozpoznanie mowy dokonało ogromnych postępów w ciągu ostatnich kilku lat, a teraz możemy to wykorzystać w branży zakładów sportowych. Ta pionierska konwersacyjna aplikacja AI oznacza, że ​​Kindred Futures jest w doskonałej pozycji do wykorzystania technologii głosowej i popchnięcia jej do przodu.”[/quote]powiedział Mark Jones, Head of Presales w Artificial Solutions

Will Mace, Head of Kindred Futures opisuje projekt jako „eksperyment, aby sprawdzić, czy technologia jest na odpowiednim poziomie, by poradzić sobie z niuansami zakładów sportowych.”

[quote style=”1″ author=””]”Dostarczanie wspaniałych doświadczeń dla naszych klientów jest tym co robimy. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię, aby dostarczyć produkty i usługi, które chcą nasi klienci lub mogą wymagać w przyszłości.”[/quote]powiedział Mace.

Produkt jest teraz w trybie prototypowym. Kiedy będzie w pełni rozwinięty, może zostać podłączony do inteligentnych asystentów osobistych, takich jak Alexa, Siri i Cortana.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.