Kindred Group wspiera odpowiedzialny hazard

Kindred Group i jej marka Unibet rozpoczęły kampanię mającą na celu poprawę świadomości odpowiedzialnego hazardu w Belgii. Jej głównym celem jest zapobieganie problemom związanym z hazardem.

Kampania nakłania graczy do kontrolowanie i bycie świadomym zachowań hazardowych.

[quote style=”1″ author=””]”Dążymy do tego, aby gry hazardowe o zerowym ryzyku były na naszych platformach. Aby osiągnąć ten cel, jesteśmy przekonani, że musimy tworzyć świadomość na temat zachowań hazardowych. To jeden z powodów, dla których uruchomiliśmy tę kampanię. Chcemy, aby hazard był tym, czym powinien być, czystą rozrywką”[/quote] mówi Henrik Tjärnström, CEO w Kindred Group.

Kampania, która rozpoczęła się 22 października we wszystkich kanałach, kładzie nacisk na narzędzia kontrolne opracowane we współpracy z instytutami badawczymi.

[quote style=”1″ author=””]”Chcemy, aby nasi gracze czuli się bezpiecznie i pozostawali pod kontrolą na naszej platformie. W przypadku Kindred zrównoważenie polega na wykorzystaniu ważnych badań i zintegrowaniu najważniejszych odkryć z naszymi witrynami i produktami. To ważny element w tworzeniu najlepszych doświadczeń i trwałych relacji z naszymi graczami”[/quote] stwierdził Henrik Tjärnström.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *