Kindred Group przedstawia wyniki finansowe

Kindred Group wyznacza turnieju piłkarskiego FIFA World Cup jako główny powód rekordowej liczby aktywnych klientów na swoich platformach w drugim kwartale roku.

Łącznie 1,55 mln. klientów zostało sklasyfikowanych jako aktywnych w okresie od 01.04. do 30 czerwca, co stanowi wzrost o 32% z 1,17 miliona w analogicznym okresie ubiegłego roku. Mundial trwał od 14 czerwca do 15 lipca w Rosji.

[quote style=”1″]”Mistrzostwa świata zapewniły znaczącą, wszechstronną, wysoką aktywność klientów i stały silny wzrost, a nieoczekiwane wyniki na boisku doprowadziły do ​​bardzo dobrych wyników finansowych grupy”-[/quote] powiedział szef Kindred Henrik Tjärnström

[quote style=”1″]”Kontynuujemy trend zwiększania liczby naszych aktywnych klientów i wierzymy, że jest to najlepszy sposób na rozwój naszej firmy. Puchar Świata w 2018 roku miał być największym wydarzeniem dla nas w Kindred. Co drugi rok, kiedy mamy ważne mistrzostwa w piłce nożnej wszyscy w całej firmie potwierdzają, że jesteśmy gotowi na tak duży turniej. To cieszy. „[/quote] – dodaje Tjärnström.

Zwiększona aktywność wokół mistrzostw świata również przyczyniła się do wzrostu kluczowych wskaźników finansowych w tym okresie. Przychody wzrosły o 31% rok do roku do kwoty 219 mln £ (246,5 mln € / 288,3 mln $). Zysk EBITDA wyniósł 41,7 mln funtów, w porównaniu z 33,4 mln funtów, a zysk po opodatkowaniu wzrósł z 20,4 mln funtów do 25,5 mln funtów.

W pierwszym półroczu przychody wzrosły o 319,8 mln GBP do 426,8 GBP, a wynik EBITDA skoczył z 63,7 mln GBP do 89,2 mln GBP.

Bukmacherzy 32Red i Unibet, którzy wchodzą w skład grupy, zwiększyły swoje zatrudnienie do ponad 1400 na całym świecie, z prawie 50 nowymi zatrudnienia mi w ciągu II kwartału roku.

W kwietniu, w celu zapewnienia większej siły roboczej, Kindred przeniósł swoje dwa biura na Malcie do jednego nowoczesnego budynku w Tigne Point. Firma zatrudnia na Malcie ponad 400 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.