Karciana Wojna! Nowość w ofercie zakładów TOTALbet

Zakłady na symulowane gry karciane w TOTALbet? Czemu nie! Legalny bukmacher wprowadził do oferty zakłady na Wojnę Karcianą, czyli zakłady LIVE na rozgrywkę między Graczem a Krupierem. W ramach zapoznania się z ofertą, bukmacher przyznał każdemu Klientowi ze zweryfikowanym kontem Freebet 5 PLN!

TOTALbet stawia na własne rozwiązania. Wojna Karciana jest produkowana przy wykorzystaniu zasobów grupy, a nie zakupiona w zewnętrznej firmie. Dzięki temu Gracz otrzyma produkt dopasowany do polskiego rynku, a Krupierzy szansę powrotu do pracy podczas kwarantanny. Tylko w TOTALbet Krupierzy mówią w języku polskim!

Jak przebiega rozgrywka? Przed wyłożeniem pierwszej karty można obstawiać, czy wyższą kartę otrzyma Gracz, Krupier, czy może będzie remis (Wojna). Druga tura zakładów następuje po wyłożeniu pierwszej karty i aktualizacji kursów. Zakłady można łączyć z innymi zdarzeniami w ofercie.

Do niedzieli wszyscy Gracze, którzy posiadali konto stałe przed rozpoczęciem promocji, mogą wykorzystać w Karcianej Wojnie Freebet 5 zł!

***
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

1 thought on “Karciana Wojna! Nowość w ofercie zakładów TOTALbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *