Juventus – Parma 02 lutego godzina 20:30

Aż 3 bramki w ostatnim spotkaniu Starej Damy wpuścił nasz pupil w Juve – Wojciech Szczęsny. Dodatkowo kontuzji (chociaż jak informują media niegroźnej) kontuzji nabawił się stopek drużyny czarno-białych – Giorgio Chiellini.

Juventus musi jednak bardzo szybko się otrząsnąć, bowiem już w sobotę kolejny pojedynek, tym razem ligowy. Bianconeri na własnym stadionie podejmować będą ekipę Parmy, która plasuje się aktualnie na 12. pozycji w ligowej tabeli.

W prawdzie ostatni mecz Juve z Atalantą do najlepszych w ich wykonaniu nie należał, to wydaje się, że spotkanie ligowe powinno być całkiem inne. Warto spojrzeć tylko na aktualny bilans podopiecznych Massimo Allegriego, którzy w Serie A nie przegrali jeszcze w tym roku. W chwili obecnej mają już 11 punktów przewagi nad drugim Napoli i pewni kroczą po ligowe rekordy i kolejny tytuł. Czy ekipa Parmy ma w ogóle szansę na równorzędną walkę na boisku? Niewiele jest aspektów, które wskazują za takim obrotem sprawy…

Warto dodać, że ostatnie 3 spotkanie w wykonaniu gości to dwie porażki (ze SPAL i Romą) oraz wygrana z Udinese. Juventus natomiast w 3 ostatnich spotkaniach nie poniósł porażki i patrząc na podrażnienie odpadnięciem z Pucharu Włoch wnioskować można, że w najbliższym meczu to właśnie ekipa z Turynu sięgnie po pewne trzy punkty. Kurs na zwycięstwo niski, ale jeśli zagramy na zwycięstwo Juve z handicapem -1,5 gola, to do combosa jest to na pewno bardzo dobre zdarzenie.

Nasz typ: Juventus –1,5 gola.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa