Joey Barton obstawił przeciwko Celtikowi. Grozi mu kara.

Jeden z większych bukmacherów zgłosił, że zawodnik Glasgow Rangers Joey Barton obstawił u niego co najmniej trzybramkowe zwycięstwo Barcelony z Celtikiem (7:0) w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. Grozi mu kara ze strony szkockiej federacji.

Joey Barton zawieszony

Tak się składa, że Barton został zawieszony przez klub na trzy tygodnie już wcześniej. Znany awanturnik wdał się w kłótnię z kolegą z drużyny podczas analizowania dotkliwej porażki z Celtikiem (1:5).

Rangers zabronili swojemu nowemu zawodnikowi wygłaszania publicznych oświadczeń, ale 34-letni Anglik oficjalnie przeprosił, po czym wycofał przeprosiny a nawet dołożył kilka innych niemiłych słów. Po tym incydencie, dni Bartona w Glasgow są już prawdopodobnie policzone.

Kara za bukmacherkę?

Teraz okazuje się, że sprawiający wieczne kłopoty piłkarz może mieć też nieprzyjemności ze strony komisji ligi. Federacja bada czy Barton nie złamał Przepisu 22., mówiącego o tym, że nikomu związanemu z rozgrywkami piłkarskimi w Szkocji nie wolno obstawiać jakichkolwiek spotkań futbolowych.

Jedna z większych firm miała zgłosić, że Barton postawił na co najmniej trzybramkową porażkę Celtiku z Barceloną w pierwszej kolejce LM.

Źródło: Sport.pl

1 thought on “Joey Barton obstawił przeciwko Celtikowi. Grozi mu kara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.