Jakie cechy musi posiadać dobry typer?

Ograć bukmachera. To pragnienie każdego, kto „bawi” się w zakłady sportowe. Niestety dobra znajomość sportu to nie wszystko. Aby stanąć do równej walki z operatorem trzeba posiadać zestaw cech, które pomogą nam zniwelować jego przewagę. Oto kilka kluczowych:

1.Odpowiednie zarządzanie kapitałem

Nawet najlepsze strategie nie przyniosą korzyści, jeśli typer będzie źle zarządzał kapitałem. Odpowiedni dobór stawek jest podstawą w zakładach bukmacherskich.

2.Analityczny umysł

Statystyki, okołomeczowe informacje i inne czynniki, które trzeba przełożyć na prawdopodobieństwo i oszacować czy kurs zaproponowany przez bukmachera jest korzystny czy nie. Bez analitycznego umysłu niestety nie ma czego szukać w zakładach sportowych, oczywiście jeśli gracz myśli o profesjonalnej grze.

3.Cierpliwość

Maraton, nie sprint. Aby całkowicie wyeliminować czynnik szczęścia potrzebne jest setki, albo i nawet tysiące zakładów. Cierpliwość jest jedną z najważniejszych cech dobrego typera.

4.Chęć samodoskonalenia i rozwoju

Praca nad sobą i nad swoją grą. W zakładach podobnie jak w sporcie. Aby być lepszym każdego dnia trzeba ciężko pracować na swój sukces.

5.Obiektywizm

Gracz musi być jak sędzia. Nie może faworyzować danej drużyny czy zawodnika tylko dlatego, że jest jej sympatykiem. W zakładach nie ma miejsca na sentymenty.

6.Kontrola emocji

Dobry gracz wie, że nie można się załamywać po pechowo przegranym zakładzie i musi kontrolować emocje. Próba szybkiego odegrania się po porażce to najgorsze co może zrobić. Trzymaj emocje na wodzy.

Podsumowanie

Oto kilka podstawowych cech, które musi posiadać osoba, która chce wyjść na plus w zakładach bukmacherskich. Czy Ty posiadasz wszystkie z nich? Jeśli nie, to postaraj się nadrobić swoje braki, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *