Jak długo Sousa zabawi we Flamengo? „Nie doczeka końca roku”

Eksperci STS – największej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce – przewidują, jak potoczą się losy Paulo Sousy w roli trenera brazylijskiego Flamengo. Czy poprowadzi on utytułowany zespół dłużej niż reprezentację Polski? Sprawdzamy!

Według ekspertów STS Paulo Sousa raczej pożegna się z obecną posadą do końca bieżącego rok. Odzwierciedla to kurs 1.60 na to, że 31.12.2022 roku Portugalczyk nie będzie już szkoleniowcem obecnej drużyny. Oznacza to, że za każde postawione w ten sposób 100 zł, wygrać można 140,8 zł (po odliczeniu 12% podatku od gier). Z kolei na kurs 2.25 oceniany jest scenariusz, według którego Sousa nadal w ostatnim dniu roku będzie trenował brazylijski klub.

Eksperci STS są niemal pewni, że były selekcjoner Polski będzie pracował w Brazylii zarówno na dzień 30.03.2022 roku jak i do końca czerwca br. Odpowiadają temu kursy – odpowiednio 1.03 i 1.25. Według nich Sousa niemal na pewno nie będzie jednak na obecnym stanowisku na koniec 2023 roku, co odzwierciedla z kolei kurs 1.10. Marne szanse ma też na pracę we Flamengo do połwy czerwca 2023 roku (kurs 1.27).

Przypomnijmy, że Portugalczyk był selekcjonerem polskiej kadry od 21 stycznia 2021 do 29 grudnia. Zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka.

***

Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na kilkunastu rynkach europejskich, usługi są dostępne m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie ma swoją licnecję. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały
rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.
Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wspieranie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.