Intralot na kenijskim rynku zakładów sportowych

Grecka firma Intralot ogłosiła początek 10-letniej współpracy z Acumen Communications Limited (ACL) w celu organizacji zakładów wzajemnych w Kenii pod marką mCHEZA.

Platforma została uruchomiona w zeszłym tygodniu. Początkowo będzie udostępniona w telefonach komórkowych. Z sukcesywnie wprowadzonych nowych produktów i usług użytkownicy będą mogli skorzystać już w najbliższym czasie.

Częścią umowy jest również współpraca, ACL i Intralotu z telekomunikacyjną firmą Safaricom, poprzez platformy płatności mobilnych, centra danych i tzw. usługi w chmurze.
Podczas konferencji prasowej w stolicy Kenii CEO marki mCHEZA Peter Karimi przyznał z wielką satysfakcją, że w pierwszym kwartale 2016 roku nastąpi znaczne poszerzenie oferty bukmachera wraz z udostępnieniem gry live. W planach jest również pojawienie się platformy w pozostałych krajach Afryki Wschodniej.

Antonis Markopoulos, wiceprezes Intralotu ds. rozwoju biznesu w Europie i Afryce dodał, że inwestycja w Kenii nastąpiła zaledwie kilka miesięcy po projekcie zrealizowanym w Nigerii. Markopoulos potwierdził słowa Karimiego dotyczące planów ekspansji Intralotu na kolejne kraje afrykańskie: „Platforma iFlex Intralot będzie skutecznie prezentować naszą fachową wiedzę poprzez w pełni zindywidualizowaną i niepowtarzalną ofertę dla kenijskich graczy, przy jednoczesnym rozwijaniu zasad odpowiedzialnej gry wraz z podmiotami rządowymi. Kenia jest dla nas swego rodzaju podstawą do rozwoju naszych usług w pozostałych krajach Afryki Wschodniej.”

Dyrektor ACL, Pani Julie Gichuru, zauważyła, że mCHeza poza dostarczaniem rozrywki zaangażuje się również w sponsorowanie lokalnych inicjatyw sportowych i wspieranie kenijskich talentów. Partnerstwo z Intralot umożliwi zbudowanie wiarygodności wśród potencjalnych klientów i utrzymanie wysokich standardów gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.