Intralot i Amelco ogłaszają partnerstwo strategiczne w platformie bukmacherskiej

intralot i amelco

INTRALOT i AMELCO ogłosiły podpisanie wiążącego Protokołu Ustaleń (Memorandum of Understanding – MoU) tworzącego partnerstwo strategiczne i wykorzystanie najwyższej jakości platformy oprogramowania zakładów sportowych AMELCO.

Oczekuje się, że ten ruch dobrze wpisze się w możliwości rynkowe poprzez połączenie w jednym nowatorskim rozwiązaniu dużego doświadczenia INTRALOT na rynku detalicznym z najwyższej jakości funkcjonalnościami platformy zakładów sportowych AMELCO. Ostateczna umowa pomiędzy dwiema stronami ma zostać sfinalizowana w ciągu pierwszego kwartału roku 2017.

Pan Antonios Kerastaris, CEO Intralot Group, stwierdził: „Współpraca z AMELCO jest kamieniem milowym dla rozwoju oferty zakładów sportowych INTRALOT i naszej zdolności do wzmocnienia pozycji lidera w szybko rozwijającej się branży zakładów sportowych na rynku światowym, we wszystkich poziomach. Widzimy w AMELCO odpowiedniego partnera do realizacji tego celu.”

Właściciel i założyciel AMELCO, Pan Damian Walton, powiedział: „Nasza umowa z INTRALOT jest ważnym wskaźnikiem uznania wysokiego kalibru naszej platformy zakładów i ogromną szansą, aby uzyskać dostęp do światowych rynków dzięki szerokiej i prestiżowej grupie klientów i wiedzy INTRALOT. Cieszymy się z bliżej pracy z zespołami zarządzania oraz technicznymi INTRALOT, by wykorzystać możliwości wzrostu poprzez produkty i usługi na światowym poziomie.”

O INTRALOT:

INTRALOT, giełdowa spółka publiczna założona w 1992 roku, jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie gier i operatorem działającym w 55 regulowanych jurysdykcjach na całym świecie. Z €1.91 mld obrotów i ponad 5200 pracownikami na całym świecie w 2015 r. INTRALOT jest korporacją napędzaną innowacyjnością skupiającą rozwój swojego produktu na doświadczeniu klientów. Firma ma wyjątkową pozycję do oferowania rynkowi loterii i organizacjom rynku gier rozwiązań sprawdzonych na rynku detalicznym oraz doświadczeniem operacyjnym. Dzięki zastosowaniu dynamicznego i wielokierunkowego podejścia, INTRALOT oferuje zintegrowany portfel najlepszych w swojej klasie systemów i rozwiązań do gier i usług uwzględniający wszystkie dziedziny Gamingu (loterie, zakłady, interaktywne VLT). Gracze mogą cieszyć się płynnym i spersonalizowanym doświadczeniem poprzez ekscytujące gry i treści premium na wielu kanałach dystrybucji, zarówno detalicznych jak i interaktywnych. INTRALOT został wyróżniony prestiżowym certyfikatem WLA Responsible Gaming Framework nadanym przez World Lottery Association (WLA) dla jego działalności na globalnym rynku loterii.

Więcej informacji: www.intralot.com

O AMELCO:

Amelco buduje rozwiązania dla rynku handlowego oraz zakładów sportowych dostosowane do specyfikacji swoich klientów. Firma powstała w 2006 roku ze wsparciem wiedzy technicznej zdobytej z budowania rozwiązań programistycznych dla wycen, handlu i platform realizacji usługi pośrednictwa oferowanych w globalnym sektorze bankowości elektronicznej. Przedsiębiorcze rozwiązania dla rynku zakładów sportowych AMELCO są uznawane za jedne z najlepszych.

Więcej informacji: www.amelco.co.uk

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *