IMG Arena z polską Ekstraklasą

IMG Arena, oddział koncernu IMG, giganta mediów sportowych, przedłużył globalną współpracę w zakresie transmisji na żywo rozgrywek  piłkarskiej Ekstraklasy.

W ramach wieloletniej umowy IMG Arena obejmie pakiet nagrań na żywo z ligi dla operatorów zakładów i gier, które będą mogli zaoferować swoim klientom na całym świecie, z wyjątkiem Polski.

Przedłużenie nastąpiło po tym, jak Ekstraklasa wypłaciła swoim klubom rekordowe przychody w sezonie 2019-20, a liga powiększy się z 16 do 18 drużyn w kampanii 2020-21, dodatkowo zwiększając ilość relacji na żywo.

„IMG Arena odegrała kluczową rolę w pomaganiu naszej organizacji w generowaniu przychodów dla naszych członków dzięki spakowanej, angażującej treści, która podtrzymuje i buduje zainteresowanie Ekstraklasą na całym świecie” – powiedział prezes i dyrektor generalny Ekstraklasy Marcin Animucki.

Wiceprezes i dyrektor zarządzający IMG Arena, Freddie Longe, dodał: „Ekstraklasa to ambitna organizacja z interesującym produktem. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę i transmitować coraz większą liczbę meczów.

„Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości, zróżnicowane portfolio treści, które przyciągną fanów na całym świecie”.

W październiku IMG Arena zapewniła również światowe prawa do zakładów na Lega Società di Pallacanestro Serie A (LBA), najwyższy poziom włoskiej koszykówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.