Idzie nowe w E-toto?

Szybkie wpłaty i wypłaty, atrakcyjny bonus powitalny, bogata oferta zakładów na żywo, nowe logo – takie zmiany czekają bukmachera E-toto już na jesieni. Czy po tych ruchach firma ma szansę na poprawę swojej pozycji na rynku polskim?

Nie jest tajemnicą, że na chwilę obecną E-toto nie należy do ścisłej czołówki polskich bukmacherów (których w sumie tak wielu przecież nie ma). Firma działa na rynku online od pierwszej połowy 2015 roku, posiada również kilkadziesiąt punktów stacjonarnych. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że gracze mogą wiele zarzucić bukmacherowi. W dalszym ciągu nie uruchomiono oferty zakładów na żywo, użytkownicy skarżą się na niskie limity stawek rzędu kilkudziesięciu złotych. Jednak coraz częściej dochodzą do nas informacje, że w najbliższych miesiącach firma zamierza poprawić swój produkt.

Firma eTOTO dziś w głównej mierze inwestuje w nowe technologie, dzięki którym już niedługo damy naszym klientom najwyższej klasy produkt, jaki dotychczas oferowany był jedynie przez firmy zagraniczne. Trwają zaawansowane prace nad nową stroną internetową, aplikacjami mobilnymi, ofertą zakładów na żywo oraz ofertą gier wirtualnych. Przygotowujemy też bardzo atrakcyjną akcję promocyjną dla wszystkich dotychczasowych i nowych klientów – mówił Piotr Rogowski, chief operating officer firmy eTOTO w wypowiedzi dla Sport.pl w kwietniu tego roku.

Zmiany w firmie nastąpiły również na najwyższym szczeblu. Pod koniec marca stanowisko Prezesa Zarządu E-toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. objął Andrzej Rogowski.

Firma jest obecnie sponsorem Piasta Gliwice, w przeszłości jej logo znajdowało się również m.in. na koszulkach Polonii Warszawa. E-toto pozyskało również status sponsora Gali Polsat Boxing Night 7 na początku uzyskując wyłączność kursową na wydarzenie (ostatecznie kursy będą oferowane również u innych polskich bukmacherów).

About Author

4 thoughts on “Idzie nowe w E-toto?

  1. Panie Kamilu,

   Bardzo nam przykro, że jako były pracownik firmy E-Toto, potrzebował Pan zaledwie kilku miesięcy żeby stać się jej największym krytykiem, pomimo tego, że jako „analityk rynku zakładów bukmacherskich” powinien znać Pan doskonale możliwości systemowe oraz różnice technologiczne pomiędzy pańskim byłym pracodawcą a konkurencją, w której pracuje Pan obecnie.

   Nie do wiary, że nie posiada Pan za grosz szacunku dla firmy, której tyle powinien Pan zawdzięczać Panie Kamilu.
   Zadziwiający jest fakt, że to akurat Pan, spośród wszystkich swoich współpracowników konkurencyjnej firmy, został oddelegowany do wypisywania tych oczywistych bzdur na temat E-Toto firmując je otwarcie swoim nazwiskiem.

   Jako E-Toto mamy oczywiście świadomość wszelkich niedoskonałości wynikających z różnic technologicznych względem konkurencji.
   Zapraszamy jednak do sprawdzenia naszego nowego produktu już niebawem, zapewniając jednocześnie, że będzie Pan mile widziany i traktowany równoprawnie z innymi naszymi klientami, bo my w przeciwieństwie do Pana szanujemy ludzi i relacje budowane z nimi przez lata.

   Życzymy powodzenia!

 1. Witam!

  Oj Mateusz Mateusz Ty serio to napisałeś? Bo aż przecieram oczy ze zdumienia i wprost nie mogę w to uwierzyć. Doskonale zdaje sprawę z ułomności technologicznych systemu E-toto i dobrze wiesz, że nie o nie tutaj chodzi. Żaden, ale to powtarzam żaden system nie uchroni Was jeśli będziecie wystawiać 4 ligę i odrzucać kupony za 50 zł. Sam wielokrotnie polecałem grę wśród znajomych w E-toto i to nie jest tak, że jestem jakiś anty – nastawiony do Was (obecnie najbardziej anty jestem do LV Bet. Nie dziw się jednak proszę że słowa krytyki pojawiają się również z mojej strony, jeśli od momentu odejścia od Was dostałem kilkanaście telefonów z tekstem typu: Kamil gdzie Ty pracowałeś? Oni tam kuponów za 50 zł nie przyjmują, nie wspominając już o tym, że jak idę na mecz Oskara Przysucha to chłopaki z drużyny z szyderczym uśmiechem pytają jaki kurs na Oskara w E-toto a ja im muszę odpowiedzieć, nie wystawili, pewnie znów mecz ustawiony. Ok zarzucasz mi stek oczywistych bzdur. Ok to podaj konkretny przykład, jeśli nie znajdę na to dowodu publicznie przeproszę i deklaruję wpłatę w wysokości 1000 zł na rzecz E-toto. Serio zapraszacie mnie do gry? Fajna sprawa, ale dzięki nie skorzystam. Po pierwsze dlatego, że zablokowaliście mi konto, po drugie dlatego, że nie mam w zwyczaju ogrywać byłego pracodawcy.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *