ICE Sports Betting USA rozpoczyna się jutro

Powierzchnia nowej imprezy organizowanej przez Clarion Events – ICE Sport Betting USA jest w całości wyprzedana. Wydarzenie, które odbędzie się w tym tygodniu w Nowym Jorku, omawia aktualną sytuację zakładów sportowych.

ICE Sports Betting USA 2018 rozpocznie się jutro w Nowym Jorku, z przedstawicielami z całej społeczności zainteresowanych rozwojem zakładów sportowych w tym rejonie świata, obejmujących decydentów, ustawodawców, amerykańskie ligi sportowe i zespoły, a także wszystkie zainteresowane tym rynkiem branżowe podmioty.

Wyprzedanie całej targowej powierzchni przyciągnęło na to wydarzenie ponad 500 uczestników z 27 jurysdykcji gier. Rok po premierze zmian prawnych aktualna sytuacja zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych całkowicie się zmieniła: PASPA nie jest już konstytucyjna, stany poza Nevadą wprowadziły regulowane zakłady bukmacherskie, a prawodawcy z całych Stanów Zjednoczonych będą przygotowywać się do debaty na temat swoich zakładów sportowych składając propozycje legalizacji zakładów sportowych w nowej sesji ustawodawczej w 2019 r.

Opierając się na sukcesie w 2017 roku i wzmocnionym w tym roku dzięki współpracy z marką ICE, ICE Sports Betting USA obiecuje połączyć świat sportu i hazardu, tworząc harmonijną relację, która przynosi dochody, angażuje fanów i chroni integralność sportu. Należy się spodziewać kolejnego udanego przedsięwzięcia Clarion Events na rzecz integracji branży bukmacherskiej i możliwości przedstawienia połączenia pomiędzy przedstawicielami legislatora a firmami zainteresowanymi otwarciem tego rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.