Gwiazda Barcelony twarzą bukmachera

Pomocnik FC Barcelony, Ivan Rakitic, podpisał 2-letnią umowę partnerską z międzynarodową firmą bukmacherską FavBet.

Uważa się, że współpraca ta obejmie uruchomienie kampanii marketingowych online i offline, a także rozwój szeregu projektów CSR firmy.

Ivan Rakitic: „Zarówno na boisku, jak i poza nim lubię być w centrum ambitnych zespołów, zdolnych do znajdowania innowacyjnych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Z tego powodu cieszę się, że mogę być częścią zgranego zespołu FavBet”.

Rakitic, zwany w mediach „Raketa” (Rakieta), dołączył do gwiazdorskiego składu FavBet, w którym występuje także bokser i niekwestionowany mistrz Oleksandr Usyk (Ukraina) oraz popularny białoruski piłkarz Alexander Hleb.

„Ivan Rakitic jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy na świecie. Nie tylko zdobył wiele trofeów na najwyższym poziomie, ale jest także świetnym przykładem prawdziwego profesjonalizmu i charakteru, będąc prawdziwym liderem zarówno na boisku, jak i poza nim. Dlatego „Raketa” jest dokładnie tym, czego potrzebujemy, aby rozszerzyć naszą markę w Europie”. – powiedział Nik Rudenko, dyrektor marketingu FavBet.

Według Nik Rudenko, FavBet ma uruchomić działalność internetową w Rumunii i Chorwacji, a Rakitic odegra kluczową rolę w kampanii marketingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.