Gubernator Północnej Karoliny legalizuje zakłady sportowe.

Północna Karolina stała się siódmym stanem w USA regulującym zakłady sportowe w tym roku, po tym jak gubernator tego stanu, Roy Cooper, podpisał rozporządzenie „Bill S 154”.

Ustawodawstwo pozwala wschodnim pasmom Indian Cherokee na prowadzenie zakładów sportowych w dwóch kasynach w Appalachach.

Projekt, sponsorowany przez senatora Jima Davisa, był szeroko popierany przez obie strony w trakcie procesu prawnego w Północnej Karolinie.

Plemię Cherokee ma monopol na hazard w tym stanie, a zakłady sportowe zostały dodane do listy autoryzowanych gier III klasy.

Wchodzące przepisy nie zawierają warunków opłat i prowizji, natomiast sami gracze mogą obstawiać dowolne wydarzenia sportowe, po tym jak odrzucono wniosek o zakazanie zakładów na zespoły państwowych uczelni.

Podczas gdy mobilne obstawianie u bukmacherów nadal nie jest dozwolone, oddzielny projekt ustawy dotyczący realizacji sprzedaży jest bliski ukończenia.

Niedawno przejęty przez Eldorado Resorts, Caesars Entertainment obsługuje dwie kasyna w stanie Cherokee – Harrah’s Cherokee i Valley River.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.