Gry liczbowe firmy NSoft w Fortunie

Czeska Fortuna uruchomiła zakłady na gry liczbowe firmy NSoft do swojej działalności internetowej na czeskim rynku.

Lucky Six, najpopularniejsza gra z zakładami losowymi firmy NSoft, jest teraz dostępna dla graczy Fortuny w Czechach. Integracja internetowa obejmuje również Lucky X i Next Six, niezastąpione towarzyszki wiecznie zielonych Lucky Six.

Lucky Six od NSoft prosperuje w punktach Fortuny w Czechach. Gra została wydana po raz pierwszy na początku 2019 roku w sprzedaży. Przekroczyła i podwoiła wyniki w porównaniu z początkowymi oczekiwaniami i prognozami. Popularność gry wśród graczy Fortuny opłaciła się w szczególności jednemu szczęśliwemu zwycięzcy. Mianowicie, w lutym 2020 roku szczęśliwy gracz Lucky Six wygrał imponującą kwotę 24,9 tys. EUR.

„Lucky Six przoduje. Gra jest popularna na każdym rynku i na każdym kanale. Zgrabny projekt i prostota to główne atuty Lucy Six, a następnie czyste rozwiązanie zaplecza i ciągłe ulepszanie doświadczenia użytkownika i interfejsu użytkownika. To naprawdę się wyróżnia. Cieszymy się, że po półtora roku w zakładach bukmacherskich Fortuny udało się zintegrować go również z siecią Fortuny w Czachach”– powiedział Karlo Kralj, regionalny kierownik sprzedaży w NSoft.

„Opierając się na wspaniałych doświadczeniach z loterią Lucky Six uruchomioną w naszych sklepach w 2019 roku, z przyjemnością informuję, że również nasi klienci online mogą cieszyć się tą wyjątkową grą na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Oprócz Lucky 6 wprowadziliśmy kolejne 2 nowe gry i wierzę, że wszystkie z nich staną się bardzo popularne i atrakcyjne zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów”– powiedział David Vaněk, dyrektor generalny Fortuna Czechy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *