Grupa Fortuna stawia na piłkę!

Fortuna Entertainment Group to największa w Europie Środkowo-Wschodniej firma prowadząca zakłady wzajemne. Spółka działa na pięciu rynkach europejskich, w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Polsce, Rumunii i Chorwacji.

Fortuna Entertainment Group, a dokładniej spółki wchodzące w skład grupy:
• Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. (Polska)
• FORTUNA GAME a.s. (Republika Czeska)
• FORTUNA SK, a.s. (Słowacja)
zostały sponsorami tytularnymi centralnych rozgrywek piłkarskich w swoich krajach.

Polska Fortuna została niedawno sponsorem tytularnym 1 ligi, czyli drugiego poziomu rozgrywkowego („Fortuna I liga”).

Czeska Fortuna wspiera również 1 ligę w swoim kraju, ale jest to najwyższy poziom rozgrywkowy („FORTUNA:LIGA”).

Trzecia z sióstr, czyli Słowacka Fortuna od sezonu 2014/2015 jest również sponsorem tytularnym 1 ligi i podobnie jak w Czechach jest to najwyższy poziom rozgrywkowy ( „Fortuna liga”).

Jak widać Fortuna ‘się nie obija’, co ma swoje przełożenie na liczby. Nie audytowane, skonsolidowane wyniki za pierwszy kwartał 2018 roku:
• Całkowita wartość zakładów przyjętych w pierwszym kwartale 2018 roku wzrosła o 163,7%, osiągając wartość 797,0 milionów euro
• Całkowita wartość wygranych brutto w pierwszym kwartale 2018 roku wzrosła o 157,6%, osiągając wartość 110,0 milionów euro
• Całkowita EBITDA w pierwszym kwartale 2018 roku wyniosła 22,7 mln euro, co oznacza wzrost na poziomie 665,5% rok do roku
• Całkowity zysk netto w pierwszym kwartale 2018 roku wzrósł o 923,6%, osiągając wartość 14,0 milionów euro

Grupa Fortuna – dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w sektorze zakładów wzajemnych – jest obecnie uznaną marką na rynku cieszącą się dużym zaufaniem wśród klientów. W tym okresie grupa ukształtowała się jako lider w wyznaczaniu trendów w sektorze zakładów wzajemnych. Zostało to potwierdzone przez gwałtowny wzrost zakładów online, które Grupa Fortuna jako jedna z pierwszych wprowadziła na Słowacji, a następnie w Czechach i w Polsce.

Profesjonalna i doświadczona bukmacherów z doskonałym zrozumieniu lokalnych rynków jest kluczowe bazy firmy. Atutem firmy są profesjonalni i doświadczeni pracownicy, doskonale zorientowani w specyfice rynków lokalnych.

Znajomość sportu i środowiska zakładów pozwala im ustalać kursy tak, że firma jest bardzo konkurencyjna i atrakcyjna dla klientów, jak również, dlatego że umożliwia przyjmowanie dużych stawek. W tym samym czasie, Fortuna sprawia, że klienci mogą być pewni, że wygrana zostanie wypłacona im szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.