Gorączka Złota w Premier League

Zostało zaledwie kilka tygodni do rozpoczęcia Premier League, a bukmacherzy już oszaleli. Tym razem skupimy się na tym, kto wygra Złotego Buta angielskiej Premier League w sezonie 2019-2020.

Od wielu lat Premier League jest bardzo ekscytująca pod względem widowiska. W zeszłym roku trzech zawodników zdobyło tytuł „Króla Strzelców”. Salahowi, Aubamayangowi i Maneowi udało się strzelić 22 gole, co było najlepszym wynikiem w lidze.

Zbliżający się sezon zapowiada się jednak nieco inaczej. Mimo to, ta trójka należy do faworytów do ponownego sięgnięcia po tytuł najlepszego strzelca. Niemniej, to zawodnicy Mancheteru City wyglądają na drużynę mającą potencjalnie największe szanse na to, aby nagroda trafiła w ręce ich snajpera. Przy tak silnym środku pola prowadzonym przez Kevina De Bruyne’a, Bernardo i Davida Silvę to Sergio Aguero i Raheem Sterling oraz Gabriel Jezus (gdyby otrzymał więcej swobody), są bardzo obiecującymi faworytami w tym pojedynku. Kursy na tych zawodników w William Hill kształtują się odpowiednio: 7,00 (6 / 1), 15,00 (14/1) i 26,00 (25/1).

Z kolei duet Liverpoolu, czyli Salah i Mane są także w czołówce listy zawodników z potencjalnymi szansami na zdobycie Złotego Buta. Ta dwójka rozpocznie sezon z lekkim poślizgiem, ze względu na udział w Pucharze Narodów Afryki. Czy będzie to miało wpływ na ich skuteczność? Obaj zdobyli po 22 bramki w ubiegłym sezonie. Jak zaprezentują się tym razem? Jeden z najlepszych bukmacherów internetowych Coral daje im natomiast najlepsze kursy rynkowe, odpowiednio 6,00 (5/1) i 12,00 (11/1).

Pomimo trudnego sezonu, Pierre-Emerick Aubameyang z Arsenalu również zakończył wyścig na najwyższym w klasyfikacji strzelców. W tym sezonie on, wraz z Alexandrem Lacazette i Nicolasem Pepe, szanse na zdobycie tej nagrody kształtują się w Betway następująco: 8.00 (7/1), 21.00 (20/1) i 34.00 (33/1).

Niezależnie od bardzo silnego wsparcia ich drużyny, wszyscy ci gracze są nadal daleko w tyle za Harrym Kane’em, który jest wyceniany na rynku na 4,50 (7/2) przez niektórych bukmacherów, w tym Betfred.

Opracowane na podstawie bettingwell.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *