GO+bet uruchomił podcast. Michał Listkiewicz pierwszym gościem

Nowy bukmacher na polskim rynku, to również nowe pomysły w branży! GO+bet uruchomił sportowy podcast, a w pierwszym odcinku gościł swojego ambasadora – Michała Listkiewicza.

Poruszono wiele tematów, a przede wszystkim porozmawiano o PZPN, teqball, sędziowaniu, czy byciu delegatem UEFA.
W Polsce podcasty robią się coraz bardziej popularne. Z tego trendu skorzystał nowy bukmacher – GO+bet – który zdecydował się na prowadzenie własnego programu. Słuchacze mogą spodziewać się przede wszystkim tematów sportowych, ale także bukmacherskich. Do studia będą zapraszani różni goście.

Pierwszym z nich był ambasador nowej marki – Michał Listkiewicz.

Były prezes PZPN w blisko godzinnym materiale odpowiedział na wiele pytań. Czym różni się obecny PZPN od czasów jego prezesury? Jak w Polsce rozwija się teqball? Dlaczego Szymon Marciniak nie sędziował finału Ligi Mistrzów? Jak wygląda życie delegata UEFA? Poruszono jeszcze wiele innych kwestii. Okazało się, że Listkiewicz mimo bycia na „emeryturze”, posiada wciąż wiele aktywności.
Podcastu można przesłuchać na wielu różnych platformach. Przede wszystkim jest to YouTube:

Ponadto bukmacher udostępnił nagranie na innych serwisach streamingowych:
· Spotify: https://spoti.fi/3wL7Hzy
· Google Podcast: https://bit.ly/3Gq3LZq
· RSS: https://rss.com/podcasts/goplusbet/
· Soundcloud: https://bit.ly/3t2Ye5z
· Apple Podcast: https://apple.co/3LXRtZ

Listkiewicz jest pierwszym ambasadorem GO+bet. Bukmacher z tej okazji przygotował bonus powitalny w postaci cashbacku 100% do 300 złotych. Ponadto wprowadzono nowy bonus – GO+AKO, który zwiększa się wraz z liczbą zdarzeń na kuponie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.