Gigapanorama od STS

STS – największy bukmacher w Polsce oraz sponsor Pogoni Szczecin – przygotował unikatową aktywację dla kibiców Portowców. Na zlecenie bukmachera w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin zostanie wykonana specjalna gigapanorama, która po zakończeniu przebudowy Stadionu Miejskiego zostanie ulokowana na nowym stadionie. Każdy z kibiców będzie mógł się na niej oznaczyć.

Od 18 marca każdy kibic może oznaczyć się na panoramie, która dostępna będzie pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama

Wcześniej bukmacher zdecydował się zdjąć sektorówkę i udostępnił tym samym kolejne miejsca z dobrą widocznością na mecz z Zagłębiem Lubin. Będzie to ostatnie spotkanie rozegrane na dotychczasowym obiekcie przed rozpoczęciem przebudowy Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

[quote style=”1″ author=””]STS od lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na kibicach, którzy tworzą niezapomnianą atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich nieodłączną częścią. Aktywizacja fanów sportu, to cel jaki stawiamy sobie zawsze przy organizacji specjalnych akcji z klubami, które wspieramy –[/quote] mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski. Pod koniec zeszłego roku STS wraz z klubem przygotował specjalny plebiscyt, w którym kibice wybrali projekt graficzny nowego autokaru Portowców.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Korony Kielce, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Anwilu Włocławek, PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem devils.one czy AGO Esports oraz sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka i Damiana „Nervariena” Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *