Giganci zainteresowani licencją w prowincji Buenos Aires

Bet365, Betway i hiszpański operator Codere wykazały swoje zainteresowanie uzyskaniem licencji na prowadzenie egaming i zakładów sportowych w argentyńskiej prowincji Buenos Aires.

Trzy firmy zawarły wspólne przedsięwzięcia z lokalnym partnerem argentyńskim; bet365 nawiązało współpracę z Pasteko, lokalnym operatorem bingo, a Betway nawiązał współpracę z lokalnym operatorem Bingo King.

Codere LatAm uzgodnił wspólne przedsięwzięcie z operatorem gier na automatach Iberargen.

Trio dołączyło do siedmiu innych operatorów, w tym Stars Group, William Hill, 888 i Flutter Entertainment, a kolejne dwa argentyńskie podmioty, Slots Machines S.A. i Biyemas S.A również wykazały swoje zainteresowanie.

GVC Holdings musi jeszcze potwierdzić swoje zainteresowanie licencją w Buenos Aires, ostatnio mówiąc, że nadal analizuje proces licencjonowania przed potencjalnym wejściem.

Do zdobycia jest siedem licencji na zakłady sportowe i egaming, a zainteresowane strony muszą zarejestrować swój zamiar ubiegania się o licencję do 25 czerwca.

Zgodnie z przepisami Buenos Aires wnioskodawcy muszą utrzymywać fizyczną obecność w Buenos Aires, dlatego operatorzy międzynarodowi nawiązują współpracę z lokalnymi firmami w celu spełnienia warunków.

Zwycięscy oferenci otrzymają 15-letnią licencję, za cenę 65 mln AR (1,1 mln GBP) i będą musieli zapłacić 25% podatku od GGR.

Odrębny system licencjonowania i regulacji, który został niedawno wprowadzony w mieście Buenos Aires, nie przyciągnął jeszcze potencjalnych licencjobiorców.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa