GiG rozszerza współpracę z bet365

Gaming Innovation Group Inc. (GiG) przedłużyła umowę z wiodącym operatorem bet365, na dostarczenie samoobsługowego narzędzia do sprawdzania zgodności z przepisami marketingowymi, GiG Comply.

Zautomatyzowane narzędzie firmy GiG do celów marketingowych skanuje tysiące stron internetowych pod kątem treści, w tym kodów iGaming, czerwonych słów, linków i wymogów prawnych w różnych jurysdykcjach, umożliwiając operatorom kontrolę nad zgodnością marketingową, zapewniając, że podmioty stowarzyszone są w pełni dostosowane do przekazu marki.

Dzięki elastycznemu narzędziu GiG do zapewniania zgodności, bet365 będzie nadal tworzyć indywidualne kontrole zgodności, które obejmują ustawodawstwo specyficzne dla rynku i standardy reklamowe, zapewniając, że pozostają proaktywni, kontrolują marketing swoich partnerów i zajmują czołowe miejsce w zakresie wymogów odpowiedzialnej gry.

Jonas Warrer, dyrektor zarządzający GiG Media, powiedział:

„Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy niezwykle dumni, że bet365 zdecydowało się kontynuować współpracę z GiG. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wspieranie ich w działaniach związanych z przestrzeganiem przepisów marketingowych i wspólnym tworzeniu bezpieczniejszego i odpowiedzialnego środowiska do gier ”.

Rzecznik bet365 powiedział:

„Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany rok współpracy z GiG Comply. Wszechstronność tego narzędzia oznacza, że ​​możemy skutecznie dostosowywać się do stale zmieniającego się otoczenia regulacyjnego, zapewniając utrzymanie programu partnerskiego o wysokim poziomie zgodności. ”

Aby uzyskać więcej informacji, napisz na adres [email protected] , aby dowiedzieć się więcej o GiG Comply.

O Gaming Innovation Group (GiG)

Gaming Innovation Group jest wiodącą firmą w dziedzinie technologii iGaming, dostarczającą rozwiązania, produkty i usługi operatorom iGaming. Założona w 2012 roku wizja Gaming Innovation Group brzmi: „Być wiodącą w branży platformą i dostawcą mediów, dostarczającym światowej klasy rozwiązania naszym partnerom iGaming oraz ich klientom. Misją GiG jest wspieranie zrównoważonego rozwoju i rentowności naszych partnerów poprzez innowacje produktowe, skalowalną technologię i jakość usług. Gaming Innovation Group działa na Malcie i jest notowana na giełdzie w Oslo pod symbolem giełdowym GIG oraz na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie pod symbolem giełdowym GIGSEK. www.gig.com

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *