GGBet – niezawodne zakłady na eSporty w Polsce

Bukmacher GGBet specjalizuje się w eSporcie, więc zakłady esportowe to główny kierunek tej firmy. Jeżeli uwielbiasz grać w gry wideo i chcesz zarabiać na tym, to zakłady online to jest to, czego potrzebujesz, a GG Bet będzie najlepszym miejscem do obstawiania eSportu.

Wszystko, co musisz zrobić, żeby zacząć obstawiać zakłady, to przejść na główną stronę bukmachera https://ggbet-login.com/pl i założyć konto.

Polski bukmacher to jest stosunkowo młody tak jak został założony w 2016 roku. Jego pierwszą specjalizacją był wyłącznie eSport, ale z czasem do linii trafiły również tradycyjne wydarzenia sportowe. Obecnie firma działa legalnie na rynku zakładów sportowych online na podstawie oficjalnej licencji od Curacao. Na platformie można założyć konto w różnych walutach. Dostępnych jest również wiele systemów płatności. Także gracze mogą zmieniać język głównej strony internetowej GGBet wedlug wlasnych preferencji.

Interfejs

Strona bukmachera GGBet wygląda jak typowa platforma bukmacherska. W nagłówku strony głównej serwisu znajdują się sekcje Linia, na żywo, eSport, Wyniki, Outright, Statystyki, Bonusy i Wiadomości. Główna, centralna część strony wypełniona jest listą trwających i nadchodzących wydarzeń. Użytkownik może również przejść z podsekcji Nadchodzące wydarzenia do zakładek Outright i Results.

Na samym dole strony znajdują się podstawowe informacje o bukmacherze GGbet oraz dane kontaktowe. Podobnie jak okno czatu, które jest zwinięte, dopóki nie zostanie kliknięte. Swoją drogą konsultanci bukmacherzy reagują dość szybko, ich kwalifikacje są na odpowiednim poziomie.

Witryna GGBet nie jest przeładowana informacjami i dlatego nowi gracze nie będą mieli żadnego problemu z odnalezieniem potrzebnych sekcji. Jeśli kliknąć bezpośrednio na wydarzenie esportowe na platformie, to od razu pojawi się szczegółowy opis wszystkich dostępnych rynków.
Linia

Sekcja eSports znajduje się na samej górze strony głównej witryny i otwiera się domyślnie po wejściu do zasobu. Proponowane dyscypliny e-sportowe są umieszczone w kolumnie po lewej stronie. Gdy tylko wybierzesz żądany turniej i mecz, jego opis pojawi się natychmiast na środku ekranu.

Linia e-sportowa na platformie GG Bet obejmuje dziesiątki meczów w takich dyscyplinach jak Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, FIFA, Rainbow Six, StarCraft, Overwatch, Fortnite, WoT, LoL, PUBG i inne.

W sekcji „Outrights” możesz wytypować zwycięzcę danego turnieju, a w zakładce „Wyniki” możesz wyświetlić wszystkie poprzednie mecze. Możliwe jest również stawianie zakładów na żywo. Dużym plusem bukmachera jest to, że ten młody bukmacher nie stoi w miejscu i cały czas się rozwija, dodając nowe dyscypliny do linii.

Podobnie jak przedmeczowy, tryb na żywo na stronie GGbet koncentruje się na ważnych wydarzeniach e-sportowych – około 50 rynkach słynnych walk. Ważne jest, aby mieć czas na uzyskanie dobrego współczynnika w dość dynamicznych dyscyplinach. Ogólnie GBbet może pochwalić się jedynie niewielką marżą – średnio 8%.

Rodzaje zakładów

Na GGbet Polska możesz obstawiać zakłady główne na wyniki, zwycięzców kart, sumy kart, handicapy, wynik parzysty/nieparzysty i dokładny, a także rynki takie jak zwycięzca rundy, czy będzie dogrywka, suma zabójstw, zwycięzca na mapie , czas trwania pojedynku lub bitwy na mapie, która drużyna zbierze pierwszą krew, zabije pierwszego roshana, który zniszczy pierwszą wieżę, zwycięzca pistoletówki, wyścig do X rund, czy gracz znajdzie się w TOP 20/10/5/ 1 i wiele innych.

Minimalna i maksymalna kwota zakładu na wydarzenie zależy od rodzaju wydarzenia. Tak więc minimum wynosi około 0,5 euro. Na wielkość maksymalnego zakładu wpływa nie tylko wydarzenie, ale także wybrany współczynnik. Dozwolona kwota jest automatycznie wyświetlana po dokonaniu wyboru.

Obstawianie na stronie internetowej legalnego bukmachera GG Bet nie różni się niczym od podobnej procedury w innych bukmacherzy. Pierwszą rzeczą, którą musi zrobić gracz, to zarejestrować się i zweryfikować swoją tożsamość. Następnie mus dokonać pierwszego depozytu i wtedy konto jest gotowe do gry.

Aby postawić zakład, trzeba wypełnić:

1. Zaloguj się na oficjalnej stronie bukmachera.
2. Wybierz dyscyplinę esportową.
3. Kliknij wydarzenie, aby wyświetlić dostępne rodzaje zakładów.
4. Wybierz zakład.
5. Wprowadź kwotę.
6. Potwierdź zakład, klikając przycisk „Postaw zakład”.

Konto osobiste

Na koncie osobistym GG Bet znajdziesz takie zakładki jak:

● Kasa. Dokonuj wpłat i wypłacaj wygrane dzięki dostępnym opcjom płatności.
● Saldo. Sprawdź stan swojego salda gry, historię transakcji.
● Moje dane. Wprowadź dane osobowe wymagane do weryfikacji konta. Wygrane nie mogą zostać wypłacone bez weryfikacji.
● Moje bonusy.
● Historia płatności. Ta zakładka wyświetla historię wpłat i płatności.

Metody opłaty

Możesz wypłacić środki za pośrednictwem systemów płatności Visa, Mastercard, QIWI Wallet oraz innych. Minimalna kwota wypłaty to 10 euro. Maksymalna kwota wypłaty to 9000 euro. Zwykle pieniądze przychodzą natychmiast, ale w niektórych przypadkach przelew może potrwać do 72 godzin.

Warto zauważyć, że przy wypłacie gracz musi dokonać podwójnego obrotu depozytu, aby wypłata była bez prowizji. Jeśli gracz uzupełnił swoje konto 10 euro, musi postawić zakład na 20 euro przed wypłatą środków. W przeciwnym razie 5% kwoty wypłaty zostanie potrącone przy wypłacie.

Bonusy

Dla nowych użytkowników bukmacher GGBet proponuje 100% bonus powitalny. Także oferuje on ubezpieczenie zakładu, cashback przy zakładach na eSport oraz darmowe zakłady.

Obsługa klienta

Wsparcie jest dostępne dla graczy przez całą dobę. Użytkownicy mogą skontaktować się z obsługą w przypadku jakichkolwiek pytań i problemów. Specjaliści pomogą oferują pomoc w zakresie rejestracji, kursów na różne wydarzenia, uzupełniania konta, wypłaty pieniędzy, bonusów itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.