Gdzie zarobić na Polska-Ukraina?

Podobnie jak podczas poprzednich meczów Reprezentacji Polski na EURO 2016 podpowiadamy, z usług którego bukmachera skorzystać obstawiając mecz Polski z Ukrainą. Oto lista najciekawszych promocji i bonusów, na jakich możecie zarobić:

Bonus za awans Polski w Betclic

Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 40 zł, min. kurs 1.50) na mecz Ukraina – Polska w Betclic, a jeśli Polska zakwalifikuje się do fazy pucharowej z pierwszego miejsca w swojej grupie, otrzymasz od Betclic bonus 20 zł.

Kieruj się sercem – Stawiaj bez ryzyka na Polskę w fazie grupowej w Betsson

Podkręć temperaturę i odbierz zakład bez ryzyka 30 PLN w każdej kolejce fazy grupowej największej piłkarskiej imprezy roku. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany- otrzymasz zwrot stawki, zatem nic nie tracisz. Zapisz się już dziś do promocji Betsson, stawiaj bez ryzyka i poczuj prawdziwe piłkarskie emocje na francuskich boiskach.

20 zł bonusu w Expekt, jeśli Milik strzeli pierwszy

Wnieś przedmeczowy zakład na spotkanie Ukraina – Polska (min. stawka 40 zł, min. kurs 1,50) w Expekt a jeśli Arkadiusz Milik strzeli pierwszą bramkę w meczu, otrzymasz bonus 20 zł.

Bonus 100% na mecz Polska-Ukraina w Oddsring

1. Postaw dowolny w Oddsring zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od Oddsring bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a Oddsring dopisze odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

Zyskaj 50 PLN za każdy gol przewagi Polaków w Unibet

Weź udział w promocji Unibet, a za każdy gol przewagi Polaków otrzymasz 50 PLN!

Jak to działa:

  1. Zapisz się do promocji u bukmachera Unibet.
  2. Postaw kupon przedmeczowy za min. 100 PLN z co najmniej jednym wydarzeniem z meczu Ukraina-Polska i minimalnym kursem 1.40.
  3. Otrzymasz 50 PLN za każdy gol przewagi Polaków w regulaminowym czasie gry.

Dla przykładu: Przy wyniku 1-0 otrzymasz 50 PLN, a przy wyniku 3-1 otrzymasz 100 PLN itd.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *