Gdzie na wycieczki z Warszawy i jak zarobić pieniądze na nich

Royal Castle in the capital of Poland, Warsaw

Warszawa to jedno z najlepszych miejsc turystycznych w Polsce, pełne imponujących zabytków, ekscytujących muzeów, fajnych barów i przytulnych kawiarni. Jednak czasem chcesz uciec od zgiełku miasta i pojechać gdzieś na weekend.

Od malowniczego renesansowego miasta Kazimierz Dolny, do przytulnego jeziora w Olsztynie, zebraliśmy najpiękniejsze miejsca warte odwiedzania, opuszczając Warszawę na wakacje. Wybierz się w piękną podróż na wieś z Warszawy. Ucieknij od zgiełku miasta i zaczerpnij świeżości. Warszawa jest ogólnie zielonym miastem z wieloma parkami, ogrodami i terenami zielonymi. Jednak okolice warte odwiedzenia. Chociaż wszystkie zabytki znajdują się niedaleko Warszawy, przygotuj się na opłatę za przejazd, różne bilety i przewodnika, jeśli chcesz usłyszeć ciekawą historię.

Teraz możesz szybko zarobić kieszonkowe na podróżowanie przez Internet, więc nie zapomnij sprawdzić takich metod jak giełdy freelancerów, handel forex i Polskie kasyna internetowe opinie, aby mieć pewność, że tego lata wybierzesz się na wspaniałą wycieczkę. Przygody czekają na Ciebie. Nie wahaj się. Oto lista miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić latem i przeżyć niezapomniane wrażenia.

Wake Family Brwinów

To niesamowite miejsce znajduje się zaledwie 26 km od Warszawy i jest letnim miejscem do odwiedzenia z dziećmi i nie tylko. Wake Family Brwinów to pierwszy i jedyny duży wyciąg wakeboardowy w pobliżu centrum Warszawy. Również pierwsza winda w Polsce z wyspą tłumiącą fale plus winda dwupunktowa! Znajdziesz tu czystą wodę, ciszę i relaks na plaży pośród zieleni oraz przyjemną restaurację serwującą posiłki i napoje. Pod okiem instruktorów każdy może wypróbować ten sport w bezpieczny sposób. Nie musisz mieć własnego sprzętu, wszystko jest zapewnione.

Jezioro Ukiel w Olsztynie

Jezioro Ukiel jest największym jeziorem w Olsztynie. Wokół jeziora znajdują się pensjonaty, hotele i piękne miejskie plaże. Okolice są zielone i piękne i zwykle istnieje wiele atrakcji dla dzieci. Również latem, a zwłaszcza w weekendy, odbywać się będą niesamowite imprezy, w których można spędzić dzień i się zrelaksować. Odkryj piękne zielone otoczenie i piękne plaże, zrelaksuj się i popływaj w jeziorze.

Zagroda Ojrzanów – Tradycyjna Polska farma

Ciesz się świeżym powietrzem i zielenią w pięknej polskiej farmie położonej w sercu polskiego lasu. Ozdobiony pięknym jeziorem, w którym można popływać, jeśli pozwoli na to pogoda. Poznaj polską tradycję i wypróbuj ciekawe i bardzo smaczne domowe produkty. Jeśli masz szczęście, możesz również złapać produkcję smacznego wina owocowego. To miejsce znajduje się wśród lasów Młochowskich, w sercu Chełmna, z dala od zgiełku i zanieczyszczenia miasta.

Letni ogród zachwyca pachnącymi ziołami, bujnym ogrodem warzywnym, jadalnymi kwiatami, dyniami, pomidorami i innymi, podczas gdy istnieje farma z końmi, krowami, owcami i innymi zwierzętami.

Tężnia Solankowa

To obiekt terapeutyczny – inhalator zewnętrzny. Został zbudowany w 1978 roku i jest zasilany solanką z pobliskiej studni, która ze względu na stężenie minerałów wynoszące 6,5% ma właściwości lecznicze. Powietrze wokół Tężni, z powodu parowania solanki, tworzy specyficzny mikroklimat podobny do klimatu, który możemy cieszyć się na morzu. Pierwiastki jodu, bromu, wapnia i magnezu są szczególnie ważne dla naszego zdrowia.

Bilet do Tężni Solankowej kosztuje około 10 PLN. Zgodnie z zaleceniami nie należy pozostać dłużej niż 15 minut obok grzyba rozpylającego mgiełkę. Również nie dłużej niż jedna godzina w tężniach i do 3 godzin na zewnątrz.

Kazimierz Dolny

Małe miasteczko położone jest w centralnej Polsce, nad brzegiem Wisły i przyzwyczajone do głównego przystanku na trasie między Krakowem a Warszawą. Kazimierz Dolny jest również znany z artystów, którzy decydują się na pobyt i pracę, czerpiąc inspirację z okolic miasta. Podczas wizyty skorzystaj z okazji, aby przejść się po rynku i podziwiać lub kupić sztukę ludową sprzedawaną na straganach. Kazimierz Dolny znajduje się 140 km poza Warszawą. Jeśli zdarzy się, że planujesz odwiedzić Kazimierz Dolny, warto połączyć to z Magicznymi Ogrodami. Zwłaszcza jeśli jesteś z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *