GambleAware chce lepiej zrozumieć problemy hazardowe

Specjaliści ds. Danych i analiz będą monitorować wydajność krajowych usług leczenia hazardu po związaniu się z GambleAware.

GambleAware uzgodnił partnerstwo w zakresie monitorowania wydajności z firmą ViewItUK zajmującą się danymi i analizami.

Zgodnie z warunkami umowy ViewItUK będzie obsługiwać i zarządzać informacjami dla National Gambling Treatment Service.

ViewItUK będzie odpowiedzialny za zestawianie, przetwarzanie i analizowanie danych osób poszukujących i skierowanych do leczenia za pośrednictwem usług finansowanych przez GambleAware. Obejmuje to National Gambling Helpline / NetLine oraz indywidualne centra leczenia w całym kraju.

GambleAware powiedział, że deklarowanym celem partnerstwa jest „zapewnienie jasności” na temat tego, jakiego rodzaju wsparcie jest wymagane przez różne grupy społeczne do informowania o zleceniu leczenia w przyszłości.

Nowy system informacyjny będzie w stanie dostarczać szczegółowe informacje zwrotne na temat zarządzania wydajnością, a także pomoże zidentyfikować obszary rozwoju w sieci.

Obecnie National Gambling Treatment Service zapewnia bezpłatne leczenie w całej Anglii, Szkocji i Walii. W latach 2018/19 30 000 osób otrzymało pomoc od National Gambling Helpline i 10 000 otrzymało bezpośrednie leczenie.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa