Fundacja STS przedłużyła współpracę z Rafałem Czuperem

Jak informuje w komunikacie prasowym, fundacja Sport Twoją Szansą przedłużyła współpracę z tenisistą stołowym Rafałem Czuperem.

Czuper to zawodnik reprezentacji Polski, multimedalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, a także zdobywca srebrnego medalu podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

Zawodnik klubu sportowego Podlaskiego Stowarzyszenia Sportowego Osób Niepełnosprawnych Start Białystok znajduje się w trakcie przygotowań do Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Przypomnijmy, że fundacja została założona z inicjatywy STS, największego polskiego bukmachera, który także jest oficjalnym jej sponsorem.

„Działania fundacji skupiają się na wsparciu utalentowanych zawodników wielu dyscyplin, którzy z różnych powodów zmagają się z trudnościami w realizowaniu swoich sportowych marzeń. Rafałowi Czuperowi patronujemy już od przeszło roku. W tym czasie zawodnik udowodnił wyśmienitą formę broniąc tytułu mistrza Polski oraz zdobywając wicemistrzostwo Europy. Ufamy, że kontynuacja umowy zapewni Rafałowi warunki do dalszego rozwoju kariery i przyczyni się do kolejnych sukcesów, w tym także do udanego startu podczas igrzysk”,  – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Co warte podkreślenia, Czuper to czołowy (nie tylko w kraju) w świecie tenisista stołowy, paraolimpijczyk, medalista letnich igrzysk paraolimpijskich oraz multimedalista Mistrzostw Świata i Europy. Do fundacji dołączył w 2018 roku, i zdobył w tym czasie Mistrzostwo Polski, Wice Mistrzostwo Europy (klasa 2), zajął również 1 miejsce w Italian Open i 2 miejsce w Polish Open. W dorobku ma także 30 medali zdobytych na międzynarodowych turniejach.

1 thought on “Fundacja STS przedłużyła współpracę z Rafałem Czuperem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *